Survivalcraft 1 & 2 – نسخه اول و دوم بازی فوق العاده تلاش برای زنده ماندن مخصوص اندروید
قیمت هر کدام از نسخه ها 3.99 دلار – نسخه کامل و خریداری شده هر دو نسخه تقدیم شما
تست شده با اجرای بدون مشکل و آفلاین
پیشنهاد ویژه به دوستداران ماینکرافت

Survivalcraft 2  بازی جدید و فوق العاده زیبا با طراحی خاص در سبک بازیهای اکشن و بقا از استودیوی بازی سازی Candy Rufus Games برای اندروید است که نسخه اول و دوم ان هر کدام با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده اند و هم اکنون به صورت یکجا و برای اولین بار در ایران قصد معرفی نسخه پولی و خریدرای شده هر دو نسخه را حضور شما عزیزان داریم! در جزیره ای دور افتاده در دنیای مکعب ها گرفتار شده اید! هم اکنون برای بقا و زنده ماندن باید هرکرای که می توانید بکنید و تلاش های خود را انجام دهید! گشت و گذاز کنید و از معادن بهره گرفته و با استفاده از ابزار و اسلحه به شکار و تله گذاری بپردازید! سرپناهی بسازید تا شب ها از گزند طبیعت در امان باشید! سوار بر اسب شده و گله داری کنید! راه خود را از میان صخره ها با مواد منفجره باز کنید، لوازم الکترونیکی پیشرفته بسازید و…! کارهای بسیار زیادی را می توانید با این بازی انجام دهید! در نسخه دوم بازی امکان اسب سواری گنجانده شده ،حیوانات زیادی همچون کوسه، ماهی های گوشت خوار ،شتر و ماهی های حلزون خوار افزوده شده اند! کتابچه های راهنمایی نیز گنجانده شده تا ساخت وسایل الکتریکی را آسان تر کند ؛ حتی می توانید سوار بر اسب و تنها با سوت زدن گله ی خود را هدایت کنید! اگر از طرفداران بازیهای ماینکرافت باشید Survivalcraft 2 را از دست ندهید!

 

Survivalcraft 2

 

نسخه اول بازی Survivalcraft تا به امروز بیش از 1 میلیون بار و نسخه دوم آن تا به امروز بیش از 100 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی خریداری شده اند و هر دو امتیاز خوب 4.5 از 5.0 را کسب کرده اند! در بازی Survivalcraft 2 آزادی کامل عمل دارید و می توانید به هرجایی که دوست دارید بروید و کارهای مختلفی را انجام دهید ؛ بازی به صورت اول شخص صورت می پذیرد و مطمئن باشید محو و مجذوب گیم پلی اعتیاداورش می شوید! گرافیک بازی همانند بازی معروف MineCraft است و صداگذاری ان نیز به بهترین شکل ممکن کار شده است! شما قادرید ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی بازی را مشاهده کرده و در صورت تمایل نسخه کامل اول و دوم ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دانلود بکنید.

توجه :

# بازی Survivalcraft که توسط ما معرفی شده نسخه کامل است و با نسخه دمو و ناقص بازی فرق دارد (نسخه دمو تنها یک روز را شامل می شود و در اصل برای تست بازی و سپس خرید توسط سازنده عرضه شده است)
# در نسخه مود بازی Survivalcraft 1 و Survivalcraft 2 سلامتی شما نامحدود است [ضد ضربه] ؛ نپرسید اینکه پول پی نهایت نداره و … – تاکید میکنم سلامتی شما نامحدود است و ضربه به شما آسیبی نمی زند.