Street Masters – قهرمانان خیابانی عنوان یک بازی در ژانر تخته ای است که توسط استودیو بازی سازی Blacklist Games LLC با قیمت 9.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. Street Masters اولین بازی استودیو بازی سازی Blacklist Games LLC در مارکت اندروید است که باید گفت برای اولین بازی، این استودیو بازی سازی عملکرد بسیار خوبی داشته است و توانسته با ارائه یک گیم پلی بی نظیر محتوای جذاب و سرگرم کننده ای را عرضه کند. اگر یک گیمر کهنه سرباز باشید با بازی های آرکید معروفی مثل Streets of Rage و Mortal Kombat آشنا هستید و حتماً ساعت ها پای این بازی ها نشسته اید و مبارزات تمام عیاری را تجربه کرده اید. گیم پلی این بازی ها ساده بودند اما وقتی رفته رفته دکمه های ترکیبی آنها را یاد می گرفتید وارد سطح جدیدی از گیم پلی می شدید. در حالی که Street Masters یک بازی در ژانر تخته ای است، در عین حال سعی کرده است از این فرمول استفاده کند و به فرمول بازی های آرکید کلاسیک پایبند باشد. در این بازی می توانید مشت بزنید، لگد بزنید، و با دشمنان تان گلاویز شوید و به سمت پیروزی یا شکست پیش بروید. با تشکر از خلاقیت سازندگان در طراحی گیم پلی، این بازی اندروید دارای حالت های مختلفی است و گیمر ها می توانند با توجه به سلیقه خودشان یکی از آنها را امتحان کنند اما صرف نظر از حالت انتخابی، گیم پلی بازی تقریباً یکسان است. برای شروع باید یک قهرمان انتخاب کنید که یونیک است و قابلیت ها و مهارت های خاص خودش را دارد، یک دشمن انتخاب کنید، و در نهایت هم یک استیج برای مبارزه انتخاب کنید. وقتی کارت ها بُر خوردند و همه چیز آماده شد می توانید بازی را شروع کنید و مبارزات تان را آغاز کنید. مبارزات در مجموعه ای از نوبت ها انجام می شوند که هر کدام از آنها دارای ۳ بخش “Fighter Turns” و “Enemy Turn” و “Stage turn” است که به دلیل طولانی نشدن این مطلب از توضیحات آنها صرف نظر میکنیم. هرچند، این بخش ها آنچنان هم پیچیده نیستند و مطمئناً در بازی بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

 

Street Masters

 

اما همچنین باید گفت از آنجایی که بازی Street Masters در اصل از روی یک بازی تخته ای کلاسیک ساخته شده است، عمق محتوایی آن بسیار زیاد است و مکانیزم ها و لایه های گیم پلی زیادی در بازی وجود دارد و مسلط شدن به آنها چندان کار ساده نیست و چالش های خاص خودش را دارد. البته نه به آن معنی که فکر کنید این بازی از آن دسته بازی هایی است که قصد تنیبه کردن تان را دارد و باید ساعت ها بازی کنید تا بتوانید اصول اولیه آن را یاد بگیرید. در واقع اصول اولیه این بازی بسیار هم ساده است و اصطلاحاً به محض اینکه چم و خم آن را یاد بگیرید متوجه می شوید که این بازی در هر دور از گیم پلی تنها بهتر و بهتر می شود. سیستم “دک بلدینگ” و “دایس رولینگ” بازی بسیار روان است و تاکتیک ها و استراتژی ها به راحتی قابل یادگیری می باشند. اکشن بازی و تمام مبارزات بسیار هارکور و خارق العاده هستند و سیستم ارتقاء کاراکتر ها هم بی نظیر هستند. در ابتدای مبارزات می توانید حس کنید که دشمنان از برتری نسبی نسبت به شما برخوردار هستند اما به محض اینکه چند کارت تاکتیکی و توکن های قدرت به دست بیاورید قادر خواهید بود دشمنان تان را از پای در بیاورید و روی قدرت کاراکتر خودتان حساب باز کنید. تنوع و گوناگونی بازی بسیار زیاد است و صرف نظر از اینکه چه حالت یا چه استیجی و یا چه کاراکتر و دشمنی را انتخاب کنید یونیک بودن بازی هیچوقت تمام نمی شود که این بسیار تحسین برانگیز است. از لحاظ بصری و صداگذاری باید گفت این بازی یک بازی همه چیز تمام است. گرافیک بازی از کیفیت بالایی برخوردار است و طراحی هنری محیط های مختلف جهان بازی و افکت ها و انیمیشن ها و همچنین ترکیب رنگ های به کار برده شده در آنها زیبایی غیر قابل توصیفی را در بازی ایجاد کرده اند. علاوه بر اینها موسیقی متن بازی و صداگذاری ها هم خارق العاده کار شده اند و جذابیت های بازی را چند برابر کرده اند. روی هم رفته باید گفت روح اصلی بازی های مبارزاتی کلاسیکی که به آنها اشاره کردیم در Street Masters دیده می شود و به گیمر های علاقه مند به این سبک بازی ها پیشنهاد می کنیم حتماً این بازی را امتحان کنند. این بازی بسیار جذاب، سرگرم کننده و هیجان انگیز است و دارای ارزش تکرارپذیری بالایی می باشد و برای پر کردن اوقات فراغت تان فوق العاده است. Street Masters توانسته از میان آراء گیمر ها در مارکت اندروید امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را به خود اختصاص دهد و تیم فارسروید قصد دارد نسخه نهایی و خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در انتهای همین مطلب می توانید این بازی را از سرور های ما دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.blacklistgamesllc.StreetMasters.pro را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.