Solitaire Treasure of Time v2.3.1 – بازی کارتی “گنجینه زمان” برای اندروید + تریلر
یک بازی فانتزی و سرگرم کننده در سبک کارتی از استودیوی مطرح Game Insight
تست شده با اجرای آفلاین

Solitaire Treasure of Time – گنیجنه زمان یک بازی جذاب و خوش ساخت دیگر از استودیوی Game Insight سازنده عناوین پرمخاطبی مثل Paradise Island ، Alice in the Mirrors of Albion ، Mercs of Boom ، Big Business Deluxe ، The Tribez: Build a Village و بازی جذاب Guns of Boom که پیش تر همگی را در فارسروید معرفی و منتشر کرده بودیم می باشد که در سبک کارتی و از نوع بازی های انفرادی کارتی (Solitaire) تولید و عرضه شده است. این بازی اولین عنوان عرضه شده در سبک کارتی از استودیوی Game Insight است و به نظر می رسد این توسعه دهنده در حال تلاش برای جذب هرچه بیشتر مخاطبین در سبک های متنوع می باشد. تجربه بالا و تخصص حرفه ای این شرکت بازی سازی خبر از یک بازی خوش ساخت می دهد. Solitaire Treasure of Time هم از این قاعده مستثنی نیست و باید گفت که این بازی برخلاف سبک ساده ای که به نظر دارد، طراحی های شگفت انگیز و خیلی جذابی دارد. کلیت بازی با طراحی های فانتزی و کارتونی دنبال می شود. شخصیت پردازی های جالب، داستان های متعدد و ساختار مناسب کلی بازی از ویژی های اصلی این عنوان به حساب می آیند. در Solitaire Treasure of Time شما در نقش شخصیت اصلی بازی به یک سرزمین گمشده که در آن تمدنی باستانی هنوز هم پابرجاست خواهید رفت. تمدنی تاریخی که جای جای آن پر از گنج های با ارزش و تندیس های قیمتی است. شما با ورود به این سرزمین وظیفه دارید تا به گشت و گذار و بررسی نقاط مختلف این مکان بپردازید. شما یک کمپ دارید که در آن می توانید به انجام بازی های پازلی بپردازید و امتیاز و پول به دست بیاورید.

 

Solitaire Treasure of Time

 

در Solitaire Treasure of Time مأموریت های زیادی در قالب بازی های کارتی برای شما وجود دارند. در هر مرحله ممکن است آیتم های با ارزش مثل الماس یا جواهرات قیمتی پیدا کنید. بازی دارای یک نقشه جالب و کاربردی است که در آن بخش های مختلف نمایش داده شده است. شما باید با تکمیل کردن هر بخش، به بخش دیگری بروید. تمام مراحل بازی با انجام بازی های کارتی انفرادی انجام می شوند. کلیت این بازی ها قانون بسیار ساده ای دارند اما این سادگی همچنین جذابیت و دلپذیری خاصی دارد که حتی می تواند در مراحل بالاتر شما را به چالش نیز بکشاند. سبک بازی به این صورت است که شما باید کارت های روی صفحه را مدیریت کرده و آن ها را به یک عدد پایین تر یا بالاترشان وصل کنید. در قسمت پایینی صفحه دسته کارت ها مشخص هستند که در کنار آن ها یک کارت وجود دارد. این کارت همان آیتم مرکزی شما خواهد بود که باید در مقایسه با آن، کارت های دیگر را پیدا کنید. برای این کار فقط کافیست روی کارت های انتخابی ضربه بزنید و در صورتی که کارتی برای انتخاب وجود نداشت از دکمه پخش کردن دست جدید استفاده کنید. در Solitaire Treasure of Time همچنین دکمه ای برای بازگشتن به حرکت قبلی وجود دارد. کلیت این موارد در اجرای اول بازی به صورت یک بخش آموزشی به شما آموزش داده خواهد شد. Solitaire Treasure of Time یک بازی سرگرم کننده و ساده اما با طراحی های HD و خوش ساخت می باشد که همینک به صورت تست شده از فارسروید قابل دریافت است.

نکات مهم:

در اولین اجرای بازی برای بررسی نسخه بازی ممکن است به اتصال اینترنت نیاز داشته باشید. اما بخش های داخلی بازی آفلاین و بدون نیاز به اینترنت قابل انجام هستند.
برای این بازی نسخه مود شده ای ریلیز نشده است ؛ در صورت انتشار به جعبه دانلود اضافه خواهد شد./