Solitaire Treasure Hunt v2.0.4 + Mod – بازی کارتی و رقباتی “در جستجوی گنج” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آنلاین

Solitaire Treasure Hunt – در جستجوی گنج نامی از یک بازی ساده اما بسیار خوش ساخت و سرگرم کننده با یک گیم پلی رقابتی و دوست داشتنی می باشد که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و در دسترس کاربران اندرویدی سراسر دنیا قرار گرفته است. این بازی را استودیوی کانادایی Qublix Games ساخته و منتشر کرده است. این استودیو تمرکز اصلی خود را روی ساخت بازی های مینیمالیستی و کم حجم در سبک های تخته ای و کارتی معطوف کرده است. از دیگر بازی های سرگرم کننده Qublix Games می توان به Forest Rescue 2 Friends United اشاره کرد که پیش تر در سایت معرفی شده بود. فارسروید این بازی جذاب و رقابتی را برای اولین بار در ایران تهیه و به همراه نسخه مود شده انحصاری اش برای دانلود فراهم آورده است. Solitaire Treasure Hunt در سبک بازی های کارتی انفرادی ساخته شده است. برخلاف اغلب بازی های مشابه و کم حجم دیگر در این سبک، بازی در جستجوی گنج به صورت آنلاین و رقابتی می باشد. نکته خیلی جالبی که باید به آن اشاره کنیم تعداد بی شمار بازیکنان آنلاین در این بازی است که باعث شده شما در کمتر از چند ثانیه بتوانید با حریف های واقعی وارد رقابت شوید. شاید برای شما سؤال پیش آمده که چطور یک بازی انفرادی (Solitaire) می تواند به صورت آنلاین (دو نفره) بازی شود؟ جواب سؤال ساده است. شما و بازیکن دوم به صورت همزمان در یک اتاق حضور دارید و با شروع بازی یک دسته کارت در اختیار شما و یک دسته کارت در اختیار حریفتان قرار خواهد گرفت. شما باید به صورت انفرادی با دسته خودتان این بازی را پیش ببرید و حریف شما نیز با دسته خودش این کار را خواهد کرد. این یعنی هیچ تداخلی بین این دو بازی که کاملاً جداگانه انجام می شوند به وجود نخواهد آمد. ملاک برنده شدن در این رقابت ها کسب امتیاز بیشتر در زمان کمتر می باشد.

 

Solitaire Treasure Hunt

 

در بازی Solitaire Treasure Hunt شما در رقابت های اینترنتی شرکت می کنید و هدف اصلی شما باید کسب امتیاز بیشتر و یا حل کردن و به اتمام رساندن سریع تر بازی نسبت به رقیبتان باشد. در این بازی روش ها و نکات مختلفی وجود دارد که می توان با کمک آن امتیازهای ویژه دریافت کرد. اما چگونگی کلی بازی که در اولین اجرا به شما آموزش داده می شود بدین صورت است که شما یک دسته کارت اصلی دارید و چند ردیف خالی در قسمت پائین. کار شما این است که کارت های بازی را به ترتیب ارزش عددی روی همدیگر قرار دهید. برای این کار، نکته اصلی این است که یک کارت پایین تر یا بالاتر را انتخاب کنید و آن کارت را از دسته کارت های پایینی کنار بزنید. برای مثال اگر کارت روی دسته اصلی عدد 8 باشد، شما یا باید یک کارت عدد 7 یا یک کارت عدد 9 را روی آن قرار دهید. در کنار کارت های اصلی، کارت های امتیازی و ویژه ای مثل جوکر وجود دارند که روی هر کارتی قابل استفاده هستند. همچنین آیتم های مخفی و امتیازی دیگری نیز در بین کارت ها قرار دارند که با کشف آن ها می توانید امتیازهای خاص به دست بیاورید. بازی Solitaire Treasure Hunt با طراحی ساده و مفهومی خود در عین سادگی می تواند حسابی جذاب و سرگرم کننده باشد. همانطور که گفته شد این بازی کاملاً آنلاین می باشد و همه بخش های اصلی آن به رقابت های دو نفره اینترنتی مربوط است. اما شما می توانید در مسابقات معمولی یک به یک شرکت کنید یا در تورنومنت های 8 نفره حضور پیدا کنید و هیجان جذابی را دنبال کنید. این بازی سرگرم کننده همینک به صورت تست شده از فارسروید قابل دریافت است. این عنوان تا کنون توانسته به امتیاز خوب 4.6 از 5.0 در گوگل پلی دست پیدا کند.

نکات مهم :

بازی Solitaire Treasure Hunt کاملاً آنلاین می باشد و امکان اجرای آن به صورت آفلاین وجود ندارد.
ممکن است برای اجرای صحیح این بازی نیاز به استفاده از یک وی . پـــی . ان باشد.
این بازی دارای یک نسخه مود شده قدیمی با قابلیت الماس های بی نهایت (الماس ها در صورت استفاده کاهش نمی یابند) است. اما این نسخه قدیمی بوده و احتمال اینکه روی بعضی از اندرویدهای جدید و بعضی از پردازشگرها به درستی اجرا نشود وجود دارد. همچنین قابل ذکر است که این قابلیت در بخش آنلاین بازی به راحتی قابل استفاده است. در صورت عرضه شدن نسخه مود جدیدتر این مطلب بروزرسانی می شود.

تغییرات نسخه ی v2.0.4 :

* رفع اشکالات و بهبود عملکرد بازی .