(Solar Walk 2 – Spacecraft 3D & Space Exploration v1.6.4 (Unlimited Premium – اپلیکیشن مدل سه بعدی منظومه ی شمسی اندروید
نسخه نامحدود با دسترسی به تمامی قابلیت های برنامه تقدیم شما عزیزان

در طی دوره های زمانی مختلف سفر در فضا و مشاهده دیگر سیارات از خواسته های انسان بوده است که به دلیل محدودیت های فراوان تنها عده ای خاص آن هم برای مطالعه می توانند به تعدادی محدود از سیاره ها سفر کنند. اما این را نیز در خاطرتان داشته باشید که بشر هیچ گاه از تلاش دست برنداشته و سعی می کند همیشه جایگزینی برای پر کردن خلاء ها ایجاد کند. Solar Walk 2 – Spacecraft 3D & Space Exploration Full Unlocked عنوان یک مدل سه بعدی و شبیه ساز منظومه ی شمسی برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط شرکت Vito Technology توسعه و مارکت های بزرگ اینترنتی منتشر شده است. این نرم افزار با پشتیبانی از مجموعه ای بی نظیر از اطلاعات سیارات، قمر ها و ستارگان دانش نجوم شما را بسیار افزایش داده و می تواند به عنوان یک منبع آموزشی کامل و گسترده عمل نماید. یکی از بی نظیر ترین قابلیت های گنجانده شده توسط شرکت توسعه دهنده تقویم رویداد های آسمانی است! به گونه ای که خواهید توانست به زمان دقیق خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی و هم چنین بارش های شهابی دسترسی کامل داشته باشید. ماهواره ها، ایستگاه های بین المللی و فضاپیما ها را از نزدیک مشاهده کرده و اطلاعاتی دقیق را از آن ها به دست آورید. این نرم افزار فوق العاده را از دست نداده و برای افزایش دانش خود با ما همراه باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Solar Walk 2 – Spacecraft 3D & Space Exploration اندروید :

  • کاوش سه بعدی در فضا و مشاهده سیارات در زوایای مختلف
  • دسترسی به یک شبیه سازی کامل از منظومه ی شمسی
  • مدل های واقع بینانه بدون هیچ گونه کمی و کاستی
  • یک دانش نامه ی قدرتمند در زمینه ی مطالعه ی فضا
  • مجموعه ای از اطلاعات کامل در مورد هر سیاره، قمر و ستاره ای
  • کشف موقعیت سیارات، جرم و تراکم آن ها
  • نبود هیچ گونه محدودیت زمانی در کاوش مدل های سه بعدی
  • یک ابزار آموزشی بسیار عالی برای دانشجویان نجوم

اپلیکیشن Solar Walk 2 – Spacecraft 3D & Space Exploration عنوان یکی از کامل ترین مدل های سه بعدی منظومه ی شمسی می باشد که توانسته است با پرداخت درون شبکه ی 5.99 دلاری امتیاز 4.5 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه ی نا محدود آن را به صورت رایگان از وبسایت پر بازدید فارسروید دریافت نمایید.

توجه : برنامه برای اجرای بدون مشکل به قطع بودن اینترنت نیاز دارد .

 

Solar Walk 2

 

دستورالعمل نصب واجرای برنامه :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.vitotechnology.SolarWalk2 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– در نهایت برنامه را اجرا نمایید.