Shattered Pixel Dungeon v2.4.2 + Mod – بازی نقش محور کم حجم سیاهچاله پیکسلی اندروید 
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه طلا بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Shattered Pixel Dungeon: Roguelike Dungeon Crawler – سیاهچاله پیکسلی عنوان یک بازی در ژانر نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی Shattered Pixel برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. ژانر نقش آفرینی یکی از دوست داشتنی ترین ژانر ها در بین بازی های ویدیویی و به طور خاص بازی های موبایلی است. یکی از سبک هایی که مدت هاست در این ژانر مورد توجه قرار گرفته سبک سیاهچاله است. المان های روگ به کار رفته در این بازی ها جاذبه خاصی دارند و با اینکه تا کنون شاید هزار بازی با این سبک عرضه شده باشد هنوز هم این سبک بازی ها برای گیمر ها تکراری و خسته کننده نیستند.  Shattered Pixel Dungeon: Roguelike Dungeon Crawler هم توانسته با ارائه گیم پلی ساده و مکانیزم های جذاب خودش تجربه ای یونیک و سرگرم کننده را از این سبک به ارمغان بیاورد. البته در همین ابتدا باید بگوییم که این بازی یکی از هاردکور ترین بازی های سبک سیاهچاله است و اگر می خواهید این بازی را امتحان کنید و به جمع بیش از 1.000.000 گیمری که این بازی را دانلود کرده اند بپیوندید باید خودتان را آماده شکست های پیاپی کنید! این بازی سخت است! سیستم مبارزات نوبتی این بازی سیستمی است که تا کنون مانند آن را ندیده اید. هرچند Shattered Pixel Dungeon: Roguelike Dungeon Crawler نسخه ای از Pixel Dungeon است و در بسیاری از موارد هم شبیه به Pixel Dungeon است اما در عین حال Shattered Pixel Dungeon: Roguelike Dungeon Crawler تفاوت های زیادی در گیم پلی خودش اعمال کرده که همین تفاوت ها این بازی را سخت تر کرده اند. به طور مثال در این بازی بسیاری از آیتم ها تغییر کرده اند، کاراکتر ها به شکل متفاوتی بالانس شده اند، آرتیفکت های مختلفی اضافه شده اند، و همچنین موارد دیگری که در طول بازی بیشتر با آنها آشنا خواهید شد. در کنار تمام موارد گفته شده، هدف اصلی بازی به میراث سبک سیاهچاله کاملاً‌ وفادار مانده است. مانند تمام بازی های دیگر این سبک هدف اصلی شما این است که آیتم های مختلف را به دست بیاورید، دشمن ها را شکست دهید، از تله ها و موانع عبور کنید، و در نهایت سعی کنید قدرتمند تر شوید تا بتوانید راحت تر از مرحله ها عبور کنید و باس ها را شکست دهید.

 

Shattered Pixel Dungeon Roguelike Dungeon Crawler

 

البته همانطور که پیش تر هم گفتیم باید انتظار شکست در بازی Shattered Pixel Dungeon: Roguelike Dungeon Crawler را داشته باشید. ممکن است حتی ۱۰۰ بار در بازی کشته شوید و ۱ بار هم نتوانید برنده شوید. تمام چیز هایی که در این بازی وجود دارند ساخته شده اند تا جلوی شما را بگیرند. بنابراین چالش بزرگی پیش رو دارید و برای موفقیت تان به یک اراده قوی و عزمی راسخ نیاز دارید. این موضوع یک نکته منفی نیست و در واقع می تواند یک نکته مثبت هم قلمداد شود. بازی های زیادی در مارکت اندروید وجود ندارند که بتوانند گیمر ها را به معنای واقعی به چالش بکشند. اگر بخواهیم منصف باشیم Shattered Pixel Dungeon: Roguelike Dungeon Crawler یک بازی عادلانه است. درست است که درجه سختی بازی در آخرین حد خود قرار دارد اما در عین حال مرحله ها به این صورت نیستند که حس کنید تنبیه می شوید. با یک استراتژی درست در نهایت می توانید برنده شوید و در این میان هم از شکست ها و پیروزی های خود لذت ببرید. روی هم رفته، ۴ کلاس برای کاراکتر ها در این بازی طراحی شده است. هر کلاس به شکل خاصی طراحی شده است و دارای ویژگی ها و استایل خاص خودش است. Huntress، Mage، Rogue، Warrior چهار کلاس کاراکتر ها هستند که Warrior اصلی ترین کلاس و کلاس های دیگر بیشتر برای تنوع و گوناگونی در روند بازی طراحی شده اند. همانطور که از نام بازی مشخص است، گرافیک بازی پیکسلی است. شاید گرافیک پیکسلی برای برخی از افراد جذاب نباشد اما اگر طراحی هنری بازی خوب باشد گرافیک پیکسلی هم می تواند زیبا باشد و این بازی توانسته است این کار را به خوبی انجام دهد. صداگذاری ها هم خوب کار شده اند و بر جذابیت های بازی می افزایند. کنترل ها در ساده ترین حالت خود هستند و به راحتی می توانید تمام عملکردهای بازی را یاد بگیرید. شایان ذکر است، جدیداً یک ویژگی به این بازی اضافه شده است و شما می توانید با آنلاک کردن دستاورد ها وارد گوگل پلی شوید و در لیدربورد جهانی برای کسب جایگاه برتر با دیگر گیمر ها هم به رقابت بپردازید. Shattered Pixel Dungeon: Roguelike Dungeon Crawler امتیاز 4.2 از 5.0 را در مارکت اندروید دریافت کرده است و تیم فارسروید قصد دارد این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همین حالا می توانید این بازی را از سرور های ما دانلود کنید!

توجه : در صورت انتخاب و نصب نسخه مود بازی ؛ پس از اولین ورود یکبار بازی را کامل ببندید و مجددا وارد شوید تا سکه طلا بی نهایت شود.