Shades: Shadow Fight Roguelike v1.3.4 – بازی اکشن و مبارزه ای سایه ها: سایه مبارز سرکش اندروید
ورود به دنیایی پر از چالش سایه‌ها در موبایل
تست شده با اجرای آنلاین

Shades: Shadow Fight Roguelike یک بازی اکشن-مبارزه ای سرگرم کننده با گرافیک، گیم پلی و ساخت خوب از NEKKI برای اندروید است. هر از چندگاهی، کاربران پلتفرم های گوناگون شاهد بازی های جدید هستند، بازی هایی که گاها برخی از آن ها سر و صدای زیادی به پا کرده و تمامی توجهات را به سمت خود جلب می کنند. در میان بازی های پرطرفدار اندرویدی، می توان به سری بازی های Shadow Fight اشاره کرد که تنها در مدت زمانی کوتاه توانست فروشی میلیونی را تجربه نماید. بازی Shades: Shadow Fight Roguelike به نوعی دنباله ای بر بازی اندروید Shadow Fight 2 می باشد، اما با چالش های بیشتر و دشمنان گسترده تر که هر یک از آن ها قصد دارند به نوعی در مقابل تان ایستادگی کنند. در این بازی همانند نسخه های پیشین، شما با یک گرافیک دو بعدی خیره کننده همراه با پس زمینه ای جذاب رو به رو می شوید. شاید همه چیز در ابتدا حال و هوای سری بازی های شادو فایت را داشته باشد، اما تنها پس از گذشت چند دقیقه از گیم پلی متوجه تغییرات بزرگی خواهید شد. اولین نکته ای که در ارتباط با بازی Shades: Shadow Fight Roguelike باید به آن اشاره داشته باشیم، سیستم تولید رویه ای مراحل و دشمنان می باشد. همین موضوع باعث می شود تا دیگر با مراحل تکراری و یا با دشمنانی با قدرت های یکسان رو به رو نشوید و به طور مداوم توانایی های شما در مبارزه به چالش کشیده شود. همان گونه که دشمنان و مراحل به صورت رویه ای تولید می شوند، مجموعه ای از قدرت های گوناگون نیز به صورت رویه ای ایجاد و در اختیارتان قرار داده می شوند. شما باید بتوانید این قدرت ها را با یکدیگر ترکیب کرده و در نهایت سایه های مبارز پیش روی تان را از بین ببرید. جهان بازی اندروید Shades: Shadow Fight Roguelike به سه جهان بزرگ ختم می شود که هر یک از آن ها دشواری خود را دارند. در این عنوان اکشن همه چیز تنها به مهارت ها و توانایی های تان در مبارزه بستگی خواهد داشت. شما می توانید یک سایه شکست ناپذیر باشید و یا اینکه در همان ابتدای داستان از بین بروید. همان‌طور که از نام بازی نیز می توان فهمید، شاهد مجموعه ای از عناصر روگ لایک هستید ؛ در توضیح ساده این عناصر می توان گفت که اگر در نبردی شکست بخورید به ابتدای مسیر باز می گردید، پس تا جایی که می توانید مقاومت کنید و دشمنان خود را نابود سازید. در بازی اکشن Shades: Shadow Fight Roguelike برای اندروید، مجموعه ای از قدرت ها در اختیارتان قرار داده می شود. علاوه بر این در انتخاب کاراکتر نیز آزاد خواهید بود. هر یک از کاراکتر های انتخابی قدرتی خاص را دارند که در مبارزه های تان می توانید از آن ها استفاده کنید.

بخشی از ویژگی های بازی اکشن-مبارزه ای Shades: Shadow Fight Roguelike اندروید:

  • بازگشتی دوباره به دنیای پر از چالش بازی اندروید Shadow Fight 2
  • مجموعه ای از کاراکتر های گوناگون و متنوع با داشتن قدرت هایی خاص
  • تولید رویه ای بسیاری از مراحل و دشمنان برای به چالش کشیدن مهارت های تان
  • ساده سازی استفاده از قدرت ها و یا ترکیب چندین قدرت با یکدیگر
  • ارائه مجموعه ای از قدرت های خاص به صورت رویه ای
  • حالت های مختلف بازی برای رو به رو کردن خودتان با چالش هایی گوناگون
  • توانایی ارتقاء سطح قدرت ها و کاراکتر انتخابی به مرور زمان

بازی اندروید Shades: Shadow Fight Roguelike از آن دسته عناوینی است که با ارائه یک گیم پلی منحصر به فرد کمک می کند که پس از یک روز پر از مشغله ساعاتی را در دنیایی خارق از ذهن خود سپری کرده و تجربه ای جدید را در زمینه بازی های مبارزه ای به دست آورید. بازی شادوفایت روگ لایک با هزاران دانلود امتیاز 4.7 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نموده است. شما هم اکنون می توانید جدیدترین آپدیت این بازی را به صورت رایگان از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

توجه: اگر در ورود به بازی با خطایی روبرو شدید، کش و دیتای پلی استور را پاک کنید و با فعال بودن فیلت-رشکن وارد شوید.

 

Shades: Shadow Fight Roguelike

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات