Scribblenauts Remix v6.9 + Mod – بازی فکری فوق العاده اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
نسخه پولی و کامل بازی – تست شده + آفلاین

Scribblenauts Remix از محبوب ترین، زیباترین و جالب ترین بازیهای ماجراجویی از Warner Bros. International Enterprises برای اندروید است که توسعه دهنده اش آن را با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی عرضه کرده و مثل همیشه جدیدترین آپدیت اش [به درخواست شما] به همراه مود و دیتا برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شماست! داستان کلی بازی Scribblenauts Remix حول خانواده ای 42 نفره می چرخد که از ابتدا تا کنون علاقه خاصی به ماجراجویی داشته اند و به واسطه همین علاقه شان به چیزهای ارزشمندی رسیده اند! حالا اعضای این خانواده بزرگ شده اند و پدرشان تصمیم میگیرد به هر کدام از ان ها یک چیز با ارزش بدهد و در این میان سهم مکسول یک دفتر جادویی است، دفتری که هرچیزی در ان نوشته شود را به واقعیت تبدیل میکند! شما به عنوان یک بازیکن، کنترل و هدایت مکسول که یکی از اعضای این خانواده 42 نفره است را بر عهده می گیرید و قرار است وارد یک ماجراجویی بی انتها شوید! برای محبوب شدن در میان مردم باید تا می توانید به انسان های شهر کمک کنید، به عنوان مثل یک پسرک افسرده در گوشه ای از شهر نشسته و باید به او کمک کنید خوشحال شود! اگر از علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی و فکری هستید بدون شک Scribblenauts Remix با طراحی و ساخت فوق العاده نظرتان را جلب میکند!

 

Scribblenauts Remix

 

بازی Scribblenauts Remix تا به امروز حدود 1.000.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی خریداری شده و توانسته امتیاز 4.2 از 5.0 را کسب کند! شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید نسخه خریداری شده و کامل اش را به همراه دیتای کامل از سرورهای پرسرعت فارسروید دانلود بکنید! در اخر اینکه، هر دو نسخه اصلی و مود بازی توسط ما تست شده و بدون مشکل اجرا گردیده اند.

تغییرات نسخه ی V6.9 :

* برای این نسخه در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده است .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.wb.goog.scribbleremix را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.