Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer v1.5.4 طراحی آسان پوستر، بنر و کارت های تبلیغاتی بدون نیاز به دانش گرافیکی در اندروید
نسخه حرفه ای برنامه با دسترسی به تمامی قابلیت ها و امکانات

پوستر ها از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی در سیصد سال گذشته بوده اند و از آن ها برای تبلیغات سیاسی، بازرگانی، اطلاع رسانی و … استفاده شده است. پوستر ها معمولا از دو فاکتور اصلی تشکیل می شوند، گرافیک و متن. گرافیک یک طرح زیبا و جالب توجه است که وظیفه آن جلب توجه مخاطب و علاقه مند کردن اوست. مخاطب با نگاه کردن به گرافیک به سمت آن کشیده می شود و زمانی که به نزدیکی پوستر رسید، متن آن را مطالعه می کند. پوستر ها و خلاقیت در آن ها نقش بسیار مهمی در موفقیت برخی از بزرگترین کمپانی ها مثل پپسی،‌ مک دونالد و … داشته اند و حتی امروزه هم نقش آن ها در تبلیغات کم نشد است. به دلیل اینترنتی شدن همه چیز و استفاده گسترده کاربران از شبکه های اجتماعی، کمپانی ها برای ارائه تبلیغات خود معمولا از بستر شبکه های اجتماعی و یا وبسایت ها استفاده می کنند. بین انبوه اطلاعات، اخبار، مقالات و …. که به صورت روزانه در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنیم، پوستر ها می توانند بسیار مفید بوده و با جلب توجه مخاطب، پیام تبلیغاتی را به او منتقل نمایند. برای همین امروزه طراحی پوستر برای تلگرام، اینستاگرام و … یکی از کار های اصلی کسب و کار هاست. پوستر ها معمولا توسط نرم افزار های طراحی مثل فتوشاپ، ایلستریتور ساخته و طراحی می شوند. کار طراحی پوستر یک کار حرفه ای است که نیاز به داشتن تخصص گرافیک دارد اما اگر شما چنین دانش و تخصصی ندارید و می خواهید خودتان پوستر های مورد نیازتان را طراحی کنید و از صرف هزینه های گزاف طراحی پوستر جلوگیری نمایید، برنامه ای که امروز معرفی می کنیم را از دست ندهید. Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer عنوان یک اپلیکیشن برای طراحی آسان و سریع پوستر بدون نیاز به داشتن دانش گرافیک، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط stylish app world توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. در این برنامه می توانید به انبوهی از پوستر ها با موضوعات متنوع دسترسی داشته باشید. هر یک از این پوستر که توجه شما را جلب کرد را می توانید دانلود کرده و نسبت به تغییر متن، فونت، عکس،‌ بافت تصویر و …. اقدام کنید و پوستر خود را بسازید. با کمی خلاقیت می توانید با ابزار های متنوع موجود در این اپلیکیشن پوستر های بسیار زیبا، جالب توجه و حرفه ای بسازید. بیش از 5000 پوستر پرمیوم در 50 دسته بندی مختلف در دسترس شما قرار دارد تا به راحتی، پوستر مورد نظر خود را پیدا کرده و با تغییر دادن آن آثار خود را ایجاد نمایید.

 

Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer Pro

 

 اپلیکیشن Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.