Poke Me – Water Drink Reminder v1.4 – ساده ترین اپلیکیشن یادآور نوشیدن آب اندروید
نسخه خریداری شده به قیمت 0.99 دلار برای اولین بار در ایران

آب یکی از ضروری ترین نوشیدنی های موجود در جهان برای جانداران علل الخصوص انسان هاست ؛ به گونه ای که مصرف آب با سلامتی ما رابطه مستقیم دارد و کمبود آن در بسیاری از موارد موجب بیماری های کلیوی و یا مشکلات حادی در سیستم عصبی بدن می شود. به طور متوسط هر انسان باید در طول یک روز 8 لیوان آب مصرف کند تا بتواند نیاز های خود را برطرف کرده و به زندگی عادی خود ادامه دهد؛ گرچه میزان آب مصرفی برای ورزشکاران بسیار متفاوت بوده و آن ها باید در هر روز چندین لیتر را به بدن خود برسانند تا آب مورد نیاز عضلات برطرف شده و بدون خستگی ورزشی پر نشاط را تجربه کنند! اما همان طور که خود می دانید بیشتر افراد موجود در جامعه تا لحظه ی تشنگی کامل و دهیدراته شدن بدن هیچ گونه آبی مصرف نکرده و مشکلات بزرگی را برای بدن خود به وجود می آورند. یکی از بهترین راه حل های موجود برای چنین افرادی برنامه های یاداورد مصرف آب می باشد که به وسیله آن ها درست در زمان تعیین شده مصرف آب گوش زد شده و در هر زمانی بدن خود را در حالت هیدراته حفظ نمود. Poke Me – Water Drink Reminder عنوان ساده ترین اپلیکیشن یادآور مصرف آب می باشد که توسط Apz Lab برای اندروید توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. به وسلیه این نرم افزار و در محیطی بسیار ساده و آسان خواهید توانست یاداور های مختلف را در بازه های زمانی معینی ایجاد کرده تا هیچ گاه بدنتان با کمبود آب رو به رو نشود. در صورت دلخواه یادآور های نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش همراه با صدای هشدار بوده تا در هر شرایطی متوجه زمان نوشیدن آب شوید.

 

Poke Me - Water Drink Reminder

 

اپلیکیشن Poke Me – Water Drink Reminder با برخورداری از یک محیط بسیار ساده و کاربردی برای یادآوری مصرف آب توانسته است با قیمت 0.99 دلاری خود امتیاز 4.2 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را از سایت پر بازدید فارسروید دریافت نموده و نوشیدن آب را دیگر فراموش نکنید.

توجه : با استفاده از نرم افزار SAI که درون پوشه برنامه موجود است فایل نصبی برنامه به همراه تمام اسپلیت ها را تیک زده و مراحل نصب را انجام دهید.