Piffle v4.501.19654 + Mod – بازی پازل – فکری سرگرم کننده و جذاب “پیفل” اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (صندوق بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Piffle یک بازی آرکید بسیار زیبا در سبک بازی های پازل – فکری از استودیوی بازیسازی HIPSTER WHALE برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است و ما امروز قصد معرفی آخرین آپدیت اش را به همراه مود حضور شما دنبال کنندگان این سبک بازیها داریم. در این بازی شخصیت پیفل در حال بازی با دوست خود در حیاط خانه اش می باشد که ناگهان دکتر بلاک دوست او را می دزدد و بلوک های بسیار زیادی را در مسیر خود قرار می دهد تا پیفل نتواند به دنبال او بیاید. حال پیفل باید با استفاده از گربه خود به بلوک هایی که در حال نزدیک شدن به او هستند ضربه بزند تا قبل از رسیدن آنها به او، آنها را منفجر کند. با نشانه گیری دقیق تمام بلوک های موجود در راه خود را در سریع ترین زمان ممکن نابود کنید تا هرچه سریع تر از سرزمین های بسیار زیاد و خطرناک عبور کرده و به دکتر بلاک برسید و در نهایت دوست تان را نجات دهید. اگر از طرفداران بازی های پازل و فکری هستید و به این بازی علاقه مند شده اید همین حالا آن را دانلود کرده و پس از تجربه اش، به ما بگویید ارزش گرفتن چه امتیازی را دارد؟!

 

Piffle

 

بازی Piffle تاکنون بیشتر از 500,000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر دنیا از گوگل پلی نصب شده و توانسته امتیاز 4.1 از 5.0 را از مجموع بیش از 12 هزار رای کسب نماید. نحوه اجرای این بازی بسیار ساده می باشد و با استفاده از یک انگشت برای نشانه گیری انجام می شود. بیش از 300 مرحله جذاب منتظر شما خواهند بود تا با نابودی بلاک ها با استفاده از امکانات موجود راه خود را برای رسیدن به دکتر بلاک باز کنید. همچنین گرافیک زیبا و دوست داشتنی این بازی آن را برای کودکان بسیار مناسب کرده است تا در محیطی جذاب به پر کردن اوقات فراغت خود مشغول شوند. شما قادرید ابتدا به تماشای تصاویر و ویدئو گیم پلی بازی بپردازید و سپس در صورت تمایل نسبت به دانلود نسخه معمولی و مودش به صورت رایگان از سرور های پر قدرت فارسروید اقدام نمایید.

توجه : در حالت مود بازی ابتدا ستاره های مورد نیاز صندوق را با انجام مراحل پر کنید تا به صورت نامحدود در اختیار شما قرار گیرد.