Overdrive City – Car Tycoon Game v1.4.28 – بازی شبیه سازی و جذاب “شهر ماشین ها” برای اندروید
یک بازی فوق العاده گرافیکی و خوش ساخت دیگر از کمپانی Gameloft
تست شده با اجرای آنلاین

Overdrive City – Car Tycoon Game – شهر ماشین ها نام یک بازی بسیار جالب با ایده ای سرگرم کننده و عالی از شرکت مطرح و معتبر Gameloft در سبک شبیه سازی و مدیریتی می باشد. این بازی به شکل رایگان با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است و فارسروید همزمان با انتشار آن به صورت جهانی در گوگل پلی، آخرین نسخه عرضه شده اش را بعد از تست و بررسی های لازم تهیه و آن را برای دانلود به شکل رایگان تدارک دیده است تا یک بار دیگر شما عزیزان را به وجد بیاوریم. Overdrive City – Car Tycoon Game یک عنوان کاملاً مدیریتی با تلفیق چندین سبک از جمله استراتژی، شبیه سازی، کلیکر، تفننی و مسابقه ای است که در آن شما در نقش یک تاجر حرفه ای تصمیم می گیرید تا یک شهر خاص و متفاوت بسازید و آن را به شهر ماشین ها تبدیل کنید. در این شهر همه چیز برای ماشین های اسپرت و مسابقه ای طراحی شده است. از ساختمان ها و گاراژها گرفته تا میدان های مسابقه این شهر همه چیزش برای ماشین ها است! در ساخت Overdrive City – Car Tycoon Game از المان های عناوین Tycoon به خوبی استفاده شده است. شما باید با توسعه و گسترش بخش های مختلف این شهر بستری مناسب برای سرمایه گذاری ایجاد کنید و از این راه به کسب درآمد بپردازید. مأموریت ها و کارهای زیادی در این بازی پیش روی شما قرار خواهند گرفت که برای کسب موفقیت باید همه آن ها را به خوبی پوشش دهید.

 

Overdrive City – Car Tycoon Game

 

در بازی Overdrive City – Car Tycoon Game باید درست مثل مدیر واقعی بخش های متنوع این شهر را مدیریت کنید. باید ساختمان های مختلف بسازید، گاراژهای ماشین ها را پایه گذاری کنید، ماشین های گوناگون خریداری کنید و آن ها را در یک بخش حرفه ای تیون و آپگرید کنید. شما باید در نقاط مختلف این شهر میدان های مسابقه ایجاد کرده و با ماشین هایی که در اختیار دارید در این مسیرها به مسابقه بپردازید. این یعنی بازی Overdrive City – Car Tycoon Game دارای دو بخش کلی است که بخش اول بخش مدیریتی و استراتژیکی آن است و بخش دوم، بخش مسابقه ای این بازی می باشد. در بخش مسابقه ای می توانید در رقابت های انفرادی یا چندنفره با ماشین های خریداری شده خود به رقابت بپردازید. اما سبک این مسابقات مثل ماشین سواری های معمولی نیست. نمای بازی از بالا و به صورت سوم شخص دنبال می شود. شما فقط می توانید با فشردن روی صفحه گاز دهید و با برداشتن دست از روی صفحه از سرعت حرکت ماشین خود بکاهید. چرخش صحیح و حرکت در مسیر به صورت خودکار انجام می شود و شما مثل بازی های سبک Drag می بایست فقط مسئولیت گاز و ترمز را به عهده بگیرید. البته این بخش آنقدر جذاب و عالی طراحی شده که برخلاف ظاهر ساده اش می تواند حسابی سرگرم کننده باشد. Overdrive City – Car Tycoon Game گرافیک مثال زدنی و فوق العاده ای دارد و گیم پلی روان و داینامیک آن باعث می شود تا حسابی در این بازی خوش بگذرانید و سرگرم شوید. این بازی جذاب و زیبا همینک به صورت تست شده از سرورهای فارسروید آماده دانلود می باشد.

نکات تکمیلی :

  1. این بازی در حال حاضر در مرحله آزمایشی به سر می برد و این یعنی احتمال اینکه بازی روی بعضی از دستگاه ها اجرا نشده و یا با اختلال همراه باشد وجود دارد.
  2. این بازی به صورت یک فایل حجیم نصبی با حجمی نزدیک به 1 گیگابایت عرضه شده است. تمام اطلاعات کلی بازی در این فایل قرار دارد و نیازی به دیتای جداگانه نیست اما با این حال اینکه نیاز به دانلود اطلاعات بیشتر از داخل بازی باشد نیز محتمل می باشد.
  3. بازی کاملاً آنلاین می باشد و برای اجرای آن به تغییر IP نیاز دارید.
  4. اگر در حین نصب با ارور “برنامه نصب نشد” یا “App not installed” رو به رو شدید ممکن است به خاطر این باشد که بازی دیگری از گیم لافت را روی دستگاه خود داشته باشید. در این حالت باید بازی های دیگر گیم لافت را حذف کنید.
  5. هیچ نسخه مود شده ای برای این بازی در دسترس نیست اما در صورتی که چنین نسخه ای عرضه شود، لینک دانلود آن به جعبه دانلود اضافه خواهد شد.