Who calls Caller name id, Safe calls SMS Blacklist v6.0.8 مشاهده اطلاعات تماس های دریافتی از شماره های ناشناس در اندروید
نسخه حرفه ای برنامه با دسترسی به تمامی امکانات و قابلیت ها 

هر کدام از ما بر اساس شغل و جایگاه اجتماعی خود، به شبکه ای از افراد دسترسی داریم و با آن ها ارتباط گرفته ایم. در مقابل افرادی هم هستند که به اطلاعات تماس ما دسترسی دارند و می توانند هر گاه که بخواهند با ما تماس بگیرند. اگر به هر دلیلی شماره تلفن شما، در اختیار افراد زیادی باشد، احتمال این که روزانه ده ها تماس تلفنی داشته باشید، کم نیست و ممکن است درصد بالایی از این تماس ها از افراد ناشناس، ربات های تبلیغ کننده، شرکت های بیمه، بازاریابی و … باشد. زمانی که این گونه تماس های ناشناخته و تبلیغاتی زیاد می شود، علاوه بر آزار دهنده شدن استفاده از تلفن، ممکن است خیلی از تماس های مهم را هم از دست بدهیم. در چنین مواقعی، راه حل خیلی از افراد، تعویض شماره تلفن است. اما با این کار خیلی از مخاطبان مهم را هم از دست می دهیم. امروز ما در فارسروید با یک راه حل کاربردی در خدمت شما هستیم. Who calls Caller name id, Safe calls SMS Blacklist عنوان یک اپلیکیشن برای گرفتن اطلاعات تماس های ناشناس و بلاک کردن آن ها، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری GILRAEN LIMITED توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه هنگامی که شخصی با شما تماس می گیرد، اطلاعات آن مثل نام، برچسب و حتی عکس او نمایش داده شده و می توانید او را برای همیشه بلاک کرده یا پاسخ دهید. اطلاعات موجود در برنامه توسط کاربران اضافه می شود. شما خودتان هم می توانید هر شماره ای که می خواهید را به دیتابیس برنامه اضافه کرده و با تکمیل اطلاعات آن، به دیگر کاربران در پیدا کردن تماس های مزاحم کمک کنید. حتی قابلیت این را دارید که یک شماره را در دیتابیس برنامه جستجو کرده و نظرات کاربران درباره شخص مالک شماره را بخوانید. برای این که گرفتن اطلاعات راحت تر باشد و خیلی سریع بتوانید درباره مزاحم بودن یا نبودن تماس تصمیم بگیرید، به هر یک از شماره ها تگ اختصاص داده می شود که هنگام تماس گرفتن شخص، تگ مربوط به او هم روی صفحه نمایان می گردد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Who calls Caller name id, Safe calls SMS Blacklist اندروید:

  • جستجو خودکار شماره تماس گیرنده در دیتابیس برنامه و نمایش اطلاعات آن پیش از پاسخ دادن به تماس
  • نمایش سرویس دهنده سیم کارت، مالک،‌ مکان احتمالی (کشور، منطقه و…)، مکان ثبت شماره تلفن
  • بلاک کردن تماس های مزاحم
  • بلک لیست عمومی برای تماس های اسپم
  • محافظت خودکار در برابر تماس های مزاحم، کلاهبرداری، زورگیری، تبلیغاتی و ….
  • نگهداری تاریخچه تماس های دریافتی به همراه لیست مخاطبین
  • امکان جستجو شماره برای دیدن اطلاعات آن
  • محافظت در برابر sms های مزاحم

اپلیکیشن Who calls Caller name id, Safe calls SMS Blacklist با بیش از 1.000.000 بار دانلود از گوگل پلی و کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v6.0.8:

* به صورت روزانه سکه NumСy بگیرید و آن ها را برای مواردی مثل مخفی سازی یک نظر روی پروفایل استفاده نمایید.
* رفع مشکلات طراحی
* رفع یک ارور در مدیر تماس/ پیامک و لیست بلاک
* رفع مشکل موجود در برخی از دستگاه های شیائومی
* بهبود نرخ اعتماد

 

Who calls Caller name id, Safe calls SMS Blacklist Full