OCR Instantly Pro v3.1.0 اپلیکیشن تشخیص متن و تبدیل سریع عکس به متن اندروید
نسخه خریداری شده اپلیکیشن با قیمت 5.99 دلار در گوگل پلی

اگر دانشجو هستید یا به فعالیت های تحقیقاتی می پردازید، حتما تا به حال برایتان پیش آمده که مجبور بودید یک قسمت بزرگ از یک کتاب مرجع را تایپ کنید و سختی های این کار شما را کلاف کرده باشد. تکنولوژی برای این مسئله هم جواب های مناسبی دارد. یکی از این جواب ها فناوری OCR است که هدف آن تشخیص متن در تصاویر و تبدیل آن به متن های دیجیتالی است. بنابراین با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص این کار، دیگر نیازی نیست که زحمت تایپ را به خودتان بدهید. فقط گرفتن یک عکس از صفحه کتاب مورد نظرتان کافیست تا بدون معطلی متن دیجیتالی و قابل ویرایش آن را تحویل بگیرید. اپلیکیشن های مختلفی برای این فناوری ساخته شده است که هر کدام دقت و سرعت متفاوتی را ارائه می دهد. امروز با یکی از سریع ترین و دقیق ترین اپلیکیشن های تبدیل عکس به متن در خدمت شما هستیم. OCR Instantly Pro عنوان یکی از سریع ترین و دقیق ترین اپلیکیشن های تبدیل عکس به متن مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری TheSimplest.Net توسعه و با قیمت 5.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار یک عکس نوشته را تحویل می گیرد و آن را تبدیل به متن دیجیتالی می کند که می شود از آن برای SMS، Email و هر جای دیگری استفاده کرد. همچنین این اپلیکیشن بیش از ۶۰ زبان شناخته شده دنیا را پشتیبانی می کند که از جمله آن ها می توان به زبان شیرین فارسی اشاره کرد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه OCR Instantly Pro اندروید :

  • دارای موتور آفلاین OCR بدون نیاز به ارسال اطلاعات به سرور برای پردازش
  • دارای موتور بهبود تصویر با قابلیت از بین بردن نویز مانند خطوطی که مثل نور سوسو دیده می شود زمانی که عکس از صفحه کامپیوتر گرفته می شود.
  • سادگی و بی نیاز از آموزش
  • امکان اصلاح، چرخش یا ذخیره تصاویر در کارت حافظه SD با فرمت JPG
  • امکان کپی متن دیجیتالی در کلیپ بورد، اشتراک گذاری مستقیم با برنامه های دیگر و یا ذخیره در کارت SD با فرمت TXT
  • دارای حالت اسکن پاراگراف برای شناسایی و حذف موارد ناخواسته در پاراگراف
  • پشتیبانی از تبدیل متن به گفتار،‌ البته زبان های پشتیبانی شده به موتور متن به گفتار (TTS) نصب شده بر روی دستگاه شما بستگی دارد.
  • پشتیبانی از OCR چند زبانه، انجام OCR در متن حاوی چندین زبان(برخی از ترکیب زبان به خوبی کار نمی کند، برای مثال ژاپنی + انگلیسی، چینی + انگلیسی و غیره)

اپلیکیشن OCR Instantly Pro برنامه ای بسیار کاربردی برای تمامی کسانی است که به طور مرتب نیاز دارند که مطالب مختلفی را از جزوه ها و کتاب ها، تایپ کنند. OCR Instantly Pro یکی از بهترین اپلیکیشن ها در نوع خود است و با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.0 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

OCR Instantly Pro