Mystic Pillars: A Story Based Puzzle Game v2.0 + Mod – بازی پازلی “ستون های اسرارآمیز” برای اندروید به همراه دیتا + تریلر
نسخه خریداری شده بازی با قیمت 3.99 دلار + نسخه مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Mystic Pillars: A Story Based Puzzle Game – ستون های اسرارآمیز: یک داستان پازلی نام بازی جالب، خلاقانه و خوش ساخت استودیوی هندی Holy Cow Games در سبک پازل و معمایی می باشد که در قالب یک عنوان پولی با قیمت 3.99 دلار معرفی و برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شده است و به محض انتشار آن در گوگل پلی، فارسروید با تهیه و بررسی نسخه خریداری شده آن، از شما عزیزان دعوت می کند تا این بازی زیبا و سرگرم کننده را به صورت تست شده از سایت ما دانلود کرده و یک عنوان متفاوت و خاص را تجربه کنید. قابل گفتن است که Mystic Pillars: A Story Based Puzzle Game برای اولین بار در ایران توسط فارسروید معرفی و منتشر می شود. همان گونه که از نام بازی پیداست، Mystic Pillars: A Story Based Puzzle Game یک بازی ماجرایی – پازلی است. روند بازی به صورت کامل به شکل پازل های فکری و منطقی دنبال می شود اما هر مرحله از بازی تکه ای از یک قطعه پازل داستانی است. ماجرای این بازی به یک پادشاهی در هند به نام Zampi مربوط می شود. این سرزمین باستانی و البته مقدس یک روز توسط گروه عظیمی از ستون های عجیب و غریب محاصره می شود و مسیر ورود آب به این سرزمین ها توسط این ستون ها بسته می شود. شما در نقش شخصیت اصلی بازی، وظیفه دارید تا با سفر به این منطقه و ملاقات شخصیت های دیگر، دلایل پنهان این اتفاق را کشف کنید و در نهایت بتوانید راهی برای جلوگیری از این مسائل پیدا کنید. این مشکلات فقط با انجام پازل های فکری حل می شوند.

 

Mystic Pillars: A Story Based Puzzle Game

 

در Mystic Pillars: A Story Based Puzzle Game سعی شده تا خط داستانی بازی با هیجان و رمز و رازهای زیادی دنبال شود تا بازیکنان هر لحظه به دنبال کشف حقیقت و پیگیری کردن ماجرای سرگرم کننده و گیرای این بازی باشند. به همین خاطر استودیوی Holy Cow Games از ترفندی جالب تر برای افزودن جذابیت به روند داستانی بازی استفاده کرده است. سازندگان برای این مورد، از کات سین ها و دموهای گرافیکی و داستانی در بین مراحل استفاده کرده اند و با شخصیت پردازی های متعدد و روایت داستان به صورت متنی، باعث شده اند تا بازیکنان ارتباط بهتری با بخش ماجرایی داشته باشند. این مسئله همچنین باعث می شود تا روند گیم پلی و چالش های فکری بازی برای بازیکنان تکراری و خسته کننده نشود. به نقل از سازنده بازی، با انجام مراحل بیشتر، پازل های بازی نیز چالش برانگیزتر می شوند. مکانیز جالبی برای انجام این پازل ها در نظر گرفته شده است که به نظر می رسد برای هر بازیکنی متفاوت خواهد بود و با توجه به ایده پردازی های یک فرد، این پازل ها می تواند از راهی خاص انجام شود. در مجموع شاید بتوان گفت که Mystic Pillars: A Story Based Puzzle Game می تواند یک بازی کامل و خیلی سرگرم کننده باشد. این بازی هم یک داستان خوب دارد و هم محتوای چالش برانگیز و معمایی خوبی در آن به کار رفته است که می تواند حسابی ذهن شما را مشغول کند. در مجموع 100 مرحله متفاوت و چالشی در این بازی طراحی شده است. از بخش دانلود باکس می توانید آخرین آپدیت این بازی را به صورت خریداری شده به همراه یک نسخه مود شده از آن از فارسروید دریافت کنید. قابل ذکر است که Mystic Pillars: A Story Based Puzzle Game تا کنون توانسته با امتیاز 4.6 از 5.0 در گوگل پلی به یکی از بازی های منتخب سبک Puzzle تبدیل شود.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.HolyCow.MysticPillars را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.