Muscle and Bone Anatomy 3D v1.2.1 – اپلیکیشن آناتومی سیستم اسکلتی – عضلانی مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده و کامل به قیمت 4.99 دلار تقدیم شما عزیزان

بدن انسان از یک سیستم اسکلتی – عضلانی منحصر به فرد تشکیل شده است که آشنایی با آن در علوم پزشکی بسیار ضروری است. افراد زیادی در این رابطه اطلاعات جامعی دارند و سعی می کنند تا روز به روز به دانش خود در این زمینه بیفزایند. استفاده از مدل های تصویری یکی از بهترین راه های یادگیری می باشد که باعث نهادینه شدن اطلاعات در ذهن می شود. Muscle and Bone Anatomy 3D عنوان یک اپلیکیشن آناتومی سیستم اسکلتی – عضلانی می باشد که توسط Real Bodywork برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با 5 روش مختلف تلاش می کند تا توانایی های شما را در این زمینه افزایش داده و بتوانید در هر زمانی به هر سوالی پاسخ دهید! به کاربران این استارت اپ اجازه داده می شود تا به یک مدل سه بعدی دسترسی داشته باشند و بتوانند اطلاعات اخصاصی 145 عضله مختلف را فرا بگیرند. تمامی اطلاعات موجود در این مجموعه در دسته بندی های خاص خود و 37 اکشن بدنی گوناگون قرار داده شده اند که یادگیری را بسیار آسان تر می کند. علاوه بر این برای بررسی یادگیری ها آزمون هایی ارائه می شود که با شرکت در آن ها قادر به سنجش میزان توانایی های خود خواهید بود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Muscle and Bone Anatomy 3D اندروید :

  • آموزش و یادگیری آناتومی اسکلتی – عضلانی در 5 روش مختلف
  • دسترسی به اطلاعاتی کامل از 145 عضله در سراسر بدن
  • دسته بندی تمامی اطلاعات در گروه های مختلف و 37 اکشن گوناگون
  • وجود هفت مدل سه بعدی متنوع برای ارائه آموزش ها با جزئیاتی بالا
  • کنترل مدل های سه بعدی با توجه به نیاز های تان
  • شش نوع آزمون متنوع برای سنجش میزان یادگیری های شما
  • محیط کاربری بسیار ساده و آسان

اپلیکیشن Muscle and Bone Anatomy 3D با بهره مندی از اطلاعاتی جامع در ارتباط با سیستم عضلانی توانسته است با قیمت 4.99 دلاری خود امتیاز 4.1 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت پر طرفدار و پر محتوای فارسروید دریافت نمایید. ما نسخه پولی این برنامه را به همراه دیتابیس برای دانلود عرضه کرده ایم.

تغییرات نسخه v1.2.1 :

* رفع مشکلات و بهبود عملکرد برنامه

 

Muscle and Bone Anatomy 3D

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه :

– اول فایل نصبی برنامه را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی muscleandboneanatomy.viewer را در مسیر android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– برنامه را اجرا کنید.