Human Anatomy Atlas 2018 v2018.5.47 (Unlocked) – اپلیکیشن آناتومی سه بعدی کامل بدن انسان مخصوص اندروید
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه به ارزش 19.99 دلار تقدیم شما عزیزان
اجرای آفلاین و بدون مشکل برروی همه دستگاه ها

Human Anatomy Atlas 2018 Full Unlocked عنوان جدید ترین نسخه آناتومی سه بعدی کامل بدن انسان می باشد که توسط Visible Body توسعه و منتشر شده است. این نرم افزار با برخورداری از مجموعه امکانات و قابلیت هایی متنوع معروف ترین آناتومی موجود برای پزشکان و دانشجویان می باشد که اطلاعات کاملی را به مخاطبش منتقل می کند. همان طور که در عنوان پست نیز مشخص است یکی از بارز ترین خصوصیات این برنامه سه بعدی بودن آناتومی شبیه سازی شده می باشد که هیچ گونه ناسازگاری در مدل مردانه و زنانه دیده نمی شود. میکروآناتومی بافت ها و اندام ها، برش های متقاطع، انیمیشن های تعاملی عضلات و … تنها جزئی کوچک از قدرت این استارت اپ به شمار می رود. بر خلاف بسیاری از برنامه های مشابه ساختار سیستم های بدن همانند سیستم عصبی، گوارش، گردش خون و … با دقتی بسیار بالا نمایش داده می شود و در اختیارتان قرار داده می شود. علاوه بر این برنامه فوق با پشتیبانی خود از 7 زبان مختلف یک دايرة المعارف خاص و عظیم به شمار می رود که مواردی نظیر تعاریف مفاصل، شرح صدمات، بیماری ها و … در اختیار کاربرانش می گذارد. بهتر است این نرم افزار پر امکانات را از دست ندهید و برای دریافتش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Human Anatomy Atlas 2018 اندروید :

  • هزاران ساختار تشریحی سه بعدی مدل زنانه و مردانه
  • مشاهده ساختار سیستم های بدن نظیر سیستم عصبی، گردش خون، غدد درون ریز و …
  • میکرواناتومی بافت ها و ارگان های ویژه، از جمله نفرون ها و آلوئول ها
  • تماشای حركات عضلانی در انیمیشن های سه بعدی متحرك
  • مقایسه مقاطع عرضی سه بعدی با یکدیگر
  • تعاریف مفصل، نام لاتین و تلفظ انگلیسی
  • شرح صدمات، بیماری ها و آسیب شناسی ها
  • جست و جوی سریع برای رسیدن به اطلاعات مورد نیازنتان

اپلیکیشن Human Anatomy Atlas 2018 با برخورداری از امکانات و قابلیت هایی متنوع توانسته است با قیمت 0.99 و پرداخت درون شبکه 19.99 دلاریش امتیاز 4.6 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه آنلاک شده آن را از لینک های مستقیم فارسروید دریافت نمایید.

 

Human Anatomy Atlas 2018 Full

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتای برنامه را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.visiblebody.atlas را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– برنامه را اجرا نمایید.