توجه : به نقل از کاربران سرور این بازی خاموش شده است و امکان تجربه بازی وجود ندارد / بازی را دانلود نکنید

Minecraft Earth v0.33.0 – بازی ماجرایی خاص “مانکرافت ارث” برای اندروید
بازی رسمی دیگر شرکت Mojang از دنیای Minecraft
تست شده با اجرای آنلاین

Minecraft Earth – ماینکرافت ارث نام دومین بازی رسمی از سری بازی های Minecraft کمپانی Mojang است که در سال 2011 با تولید و انتشار بازی Minecraft به محبوبیت جهانی رسید و توانست به یکی از رکوردداران بازی های آرکید و یکی از پرمخاطب ترین بازی های ویدئویی تاریخ تبدیل شود. بازی ماینکرافت اصلی صدها میلیون گیمر فعال دارد و یکی از مشهورترین بازی های کامپیوتری یا موبایلی شناخته می شود. به ویژه بعد از این که از سال 2014 امتیاز شرکت موجانگ توسط کمپانی مایکروسافت خریداری شد، شاهد توسعه هرچه بیشتر و بهتر این بازی برای پلتفرم های مختلف بودیم. ماینکرافت به خاطر استایل طراحی های خاصی که دارد خیلی زود به یکی از الگوهای اصلی ده ها شرکت بازی سازی دیگر تبدیل شد و طی سال های اخیر شاهد عرضه شدن تعداد بسیار زیادی بازی دیگر دقیقاً مشابه همین سبک بودیم. حالا شرکت Mojang با همکاری Microsoft Studios دومین پروژه رسمی خود را که درواقع یکی از بازی های فرعی دنیای Minecraft می باشد را تولید و منتشر کرده است. بازی مذکور Minecraft Earth نامیده شده است و قرار است تجربه ای کاملاً متفاوت را برای شما به ارمغان بیاورد. اگرچه که باید گفت این سبک پیش از این توسط کمپانی ها و شرکت های بازی سازی دیگری نیز به ویژه کمپانی Niantic سازنده بازی انقلابی پوکمون گو مورد استفاده قرار گرفته بود. در بازی Minecraft Earth نیز درست مثل بازی پوکمون گو و یا دیگر بازی ها و برنامه هایی که از فناوری AR یا واقعیت افزوده استفاده می کنند، باید با کمک دوربین موبایل یا تبلت اندرویدی تان یک دنیای ماینکرفتی بسازید!

 

Minecraft Earth

 

درواقع در بازی Minecraft Earth باید آیتم های گوناگونی را از منابع مختلف در طول بازی به دست بیاورید و سپس آن ها را با کمک دوربین دستگاهتان به صورت واقعیت افزوده در دنیای واقعی قرار دهید! در بازی ماینکرفت ارث درست مثل بازی اصلی می توانید سازه های مختلفی ایجاد کنید. سیستم AR این بازی عملکرد هوشمندانه ای دارد. با توجه به محل مورد نظر، این فناوری کمک می کند تا آیتم های سه بعدی و جالب را با سایزهای منطبق با محل موجود در دوربین قرار دهید. این سنسور به خوبی می تواند پستی ها و بلندی ها، نور کم یا زیاد و گزینه های بسیاری را به صورت هوشمند تشخیص دهد. بنابراین انتخاب محل مناسب این آیتم ها نکته مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. بازی Minecraft Earth یک جامعه مجازی آنلاین نیز به حساب می آید. شما می توانید با دیگر بازیکنان آنلاین سراسر دنیا به صورت اینترنتی تعامل برقرار کرده و یا حتی با آن ها یک تیم تشکیل دهید و آثار جذاب و دیدنی با کمک یکدیگر بسازید! برای مثال شما می توانید یک گیاه در یک نقطه بکارید و در طول زمان روند رشد و نمو آن را مشاهده کنید. در این بازی همچنین شخصیت های معروف این مجموعه نیز حضور دارند. بازی Minecraft Earth برای علاقه مندان و بازیکنان بازی Minecraft توصیه می شود. فارسروید به محض انتشار اولین نسخه این بازی از طرف سازنده، آن را به صورت تست شده برای دانلود به صورت رایگان فراهم کرده است.

توجه:

1 – بازی آنلاین است و دیتای آن (نزدیک به 200 مگابایت) در اولین اجرا از داخل خود بازی دریافت می شود
2 – همچنین لازم به ذکر است که برای اجرای بازی به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید.

 

آموزش نصب و اجرای بازی :

  1. ابتدا فایل نصبی را دانلود و روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.
  2. از اتصال دستگاه به اینترنت مطمئن شوید و بازی را اجرا کنید. سپس صبر کنید تا دیتای بازی دریافت شود. برای دانلود این دیتا نیازی به استفاده از وی پی ان نیست.
  3. بعد از تکمیل دانلود دیتا، بازی را ببندید و آی پی خودتان را تغییر دهید. سپس بازی را اجرا کرده و از بخش Login وارد حساب کاربری Microsoft خود شوید.
  4. بعد از وارد شدن به حساب کاربری و قبول کردن شرایط بازی با زدن گزینه Accept دکمه Let’s Play را بزنید و وارد بازی شوید و از آن لذت ببرید!