Learn Muscles: Anatomy v1.6.0 – اپلیکیشن آناتومی عضلات بدن مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده + نسخه مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه

بدن تمامی انسان ها از عضلات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از ان ها وظیفه ای خاص را بر عهده دارند؛ داشتن علم کامل در رابطه با عضلات گوناگون کمک می کند تا در بسیاری از موارد پزشکان و یا بسیاری از افراد تصمیمات درستی بگیرند! با توجه به این موضوع قصد داریم در این پست شما را با یک برنامه فوق العاده آشنا کنیم. Learn Muscles: Anatomy عنوان یک آناتومی عضلات بدن می باشد که توسط Real Bodywork برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با داشتن مجموعه ای کامل از اطلاعات کمک می کند تا علم خود را در زمینه شناخت عضلات افزایش دهید و بتوانید در هر زمانی از آن استفاده کنید. این استارت اپ 125 عضله اصلی بدن را در دو حالت عمقی و سطحی به نمایش می گذارد که هر کدام از آن ها دارای اطلاعات تکمیلی خاص خود هستند. اگر در هنگام تلفظ نام عضلات دچار مشکل هستید از راهنمای صوتی موجود استفاده کرده و تنها با یک بار لمس صفحه نمایش تلفظ دقیق هر کدام از عضلات مورد نظرتان را خواهید شنید. اگر می خواهید پس از استفاده از این برنامه میزان دانش خود را به چالش بکشید پس بهتر است از کوئیز داخلی غافل نشوید و در هر لحظه ای بدانید تا چه میزان اطلاعات شما افزایش پیدا کرده است.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Learn Muscles: Anatomy اندروید :

  • تصاویری دقیق از 15 عضله اصلی بدن
  • نمایش تصاویر در دو حالت سطحی و عمقی
  • دسترسی به اطلاعاتی بسیار کامل در رابطه با هر کدام از عضلات موجود
  • راهنمای صوتی تلفظ نام هر کدام از عضلات
  • آزمون های فوق العاده برای به چالش کشیدن دانش شما در رابطه با عضلات
  • چهار فیلم مختلف برای نمایش عملکرد عضلات چهره، بازو، پا و لگن

اپلیکیشن Learn Muscles: Anatomy با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی متنوع توانسته است با قیمت 2.99 دلاری خود امتیاز 4.4 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را از وبسایت فارسروید دریافت نمایید ؛ در نسخه ما همه قابلیت ها در دسترس اند .

تغییرات نسخه v1.6.0 :

* برای این نسخه از برنامه تغییری در گوگل پلی ذکر نشده است .

 

Learn Muscles: Anatomy

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه :

– ابتدا فایل نصبی برنامه را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتابیس را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.ds410.learnmuscles را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– برنامه را اجرا نمایید.