Jewels of the Wild Wes v1.40.4000 + Mod – بازی پازلی جواهرات غرب وحشی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Jewels of the Wild West: Match gems & restore town – جواهرات غرب وحشی: جورچین الماس و بازسازی شهر عنوان کامل یک بازی بسیار زیبای دیگر از دسته بازی های پازلی و ماجرایی است که به صورت رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای برای دستگاه های اندرویدی به انتشار رسیده است. این بازی را استودیوی خلاق و معروف G5 Entertainment که علاقه زیادی به ساخت بازی های ترکیبی پازلی-ماجرایی دارد و تا کنون آثار خیلی زیادی در این زمینه تولید و منتشر کرده است و به نظر می رسد که تصمیم مسئولین این استودیوی سوئدی تبدیل شدن به بزرگترین شرکت بازی سازی در همین حوزه است. از جمله مشهورترین بازی های ساخته و عرضه شده توسط این استودیو عناوینی همچون Brave Tribe ، Match Town Makeover ، Hidden City®: Hidden Object Adventure ، Jewels of Rome: Match gems to restore the city ، Homicide Squad: Hidden Crimes ، Hawaii Match-3 و یا Sherlock: Hidden Match-3 Cases هستند که در مطالبی دیگر از سایت فارسروید آن ها را نیز خدمت شما معرفی و عرضه کرده بودیم. یکی از چیزهایی که این استودیو با کمک آن در بازی هایی که می سازد تفاوت خلق می کند، توجه خاص به تم و بازه زمانی تاریخی بازی ها است. در این مطلب قصد داریم تا این بار بازی جذاب دیگری از این توسعه دهنده را خدمت شما معرفی کنیم که در آن این بار شما به یک بازه زمانی خاص و بسیار جذاب سفر خواهید کرد!

 

Jewels-of-the-Wild-West

 

در Jewels of the Wild West: Match gems & restore town همانطور که از نامش پیداست شما به دنیای غرب وحشی که از قرن 17 تا اوایل قرن 20 در آمریکای شمالی را شامل میشد سفر خواهید کرد و در نقش شخصیت اصلی بازی که یک شخص حرفه ای در زمینه ساخت و بازسازی خانه ها است هستید. ماجرای بازی در دهکده ای کوچک در نقطه ای از آمریکای شمالی در زمان غرب وحشی جریان دارد. جایی که یک گنگ به نام Butler Gang با حمله به این دهکده، شروع به غارت کردن دارایی های مردم کرده و خانه های آن ها را نابود کردند. حالا شما وظیفه دارید تا به مردم و ساکنین مختلف این دهکده کمک کنید تا یک بار دیگر شهر و خانه های خود را بسازند و دوباره این مکان را به همان زیبایی که قبل از این اتفاق بود تبدیل کنند. در Jewels of the Wild West: Match gems & restore town کار شما این است که مثل یک طراح و معمار، خانه های تخریب شده را بازسازی کنید و به همین صورت شهر را به بهترین شکل ممکن زیباسازی کنید. برای اینکه این کار را کنید شما نیاز به منابع مالی دارید. برای این منابع مالی شما نیاز به حل کردن معماها و پازل های جورچینی بازی که به صورت جورچین 3 تایی هستند دارید. با حل کردن هر مرحله پازلی، امتیاز و پول های آن مرحله را کسب کرده و می توانید وسایل لازم را برای کارهای خود تهیه کنید. بازی دارای یک خط داستانی و شخصیت پردازی های گوناگون است که باعث می شود روند تکراری بازی کاملاً به یک روند داینامیک تبدیل شود. پس اگر از علاقه مندان به بازی های پازلی (جورچین) و داستانی هستید، از قسمت دانلود باکس فارسروید اقدام به دانلود آخرین نسخه Jewels of the Wild West: Match gems & restore town به صورت معمولی یا مود شده کنید.

ویژگی مود: حین بازی هنگام خرید راهنماهای کمکی بازی یاقوت ها بجای کاهش افزایش می یابد و بعد از اتمام مراحل آموزشی اجباری بازی با زدن روی آیکون انرژی میتوانیم انرژی و ابزارها رو‌ خریداری کنیم که همزمان یاقوتها هم بجای کاهش ، افزایش می یابند