Jewels of Rome v1.51.5100 + Mod – بازی پازل و تطبیق ساز جواهرات روم اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (الماس بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای افلاین

Jewels of Rome: Match gems to restore the city یک بازی پازل – تطبیق ساز فوق العاده زیبا از G5 Entertainment مخصوص اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران آن را حضور شما دوستداران بازیهای Puzzle معرفی کنیم. با نصب این بازی برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان قادرید وارد روم باستان شوید و برای بازگرداندن شکوه به آن تلاش کنید. امپراتوری روم به کمک شما نیاز دارد تا به شکوه سابق خود برگردد و این میان شما باید این کار را انجام دهید. فکر می کنید بتوانید از عده این کار برآیید؟! هزاران مرحله مختلف در این بازی وجود دارد که شما با پشت سر گذاشتن ان ها کم کم به هدف تان نزدیک می شوید. همانند دیگر بازیهای تطبیق ساز می بایست 3 یا بیشتر از آیتم های مشابه را کنار همدیگر قرار دهید و ان ها را حذف کنید تا بتوانید شکوه روم باستان را بازگردانید. این بازی یک ترکیب منحصر به فرد و حماسی از دو سبک ساختمان سازی و match-3 است که با دارا بودن یک داستان پر از پیچ و تاب، فرهنگ مدیترانه، محیط پر جنب و جوش آمده است تا تجربه ای متفاوت از بازیهای پازل را برای تان به ارمغان بیاورد. اگر از علاقه مندان به بازیهای تطبیق از هستید ما به شما بازی Jewels of Rome را پیشنهاد می دهیم که در آن پس از یک خیانت بزرگ توسط Cassius و نابودی روم باستان شما تصمیم می گیرید با کمک جامعه خود رنگ و رویی تازه به روم باستان ببخشید.

برخی از ویژگی های بازی پازل Jewels of Rome اندروید :

  • تجربه یک  بازی  فوق العاده پازل با گیم پلی ساخت شهر و تطبیق ساز
  • شروع یک ماجراجویی فوق العاده زیبا در تاریخ روم باستان
  • ملاقات روستائیان، صنعتگران، خدایان و… حین بازگردانی شکوه روم
  • شامل صدها مرحله منحصر به فرد و فوق العاده زیبا برای حل کردن
  • در دسترس قرار گرفتن قدرت های مختلف برای افزایش سرعت و قدرت
  • بازسازی و ارتقاء انواع ساختمان ها و مناظر زیبای شهر
  • دنبال کردن پیشرفت دوستان خود در شبکه های اجتماعی

بازی Jewels of Rome: Match gems to restore the city تا به امروز +10.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز 4.7 از 5.0 را کسب کند. شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی را مشاهده کنید و در آخر اگر مایل بودید جدیدترین نسخه اش را به همراه نسخه مود از سرورهای پرسرعت فارسروید دانلود کنید و برای روزها سرگرم باشید.

توضیحات مود: با زدن بر روی ایکون آبی رنگ انرژی (شکل رعد و برق) وسط صفحه با گرفتن یکی از ابزارها میبینیم الماس ها به جای کاهش افزایش پیدا می‌کند اما سکه ها بی نهایت نیستند.

 

Jewels of Rome: Match gems to restore the city