Hold the Line: The American Revolution v1.0 Full – بازی استراتژیک ارتش آمریکا مخصوص اندروید همراه دیتا
قیمت 7.99 دلار – نسخه خریداری شده، معرفی برای اولین بار در ایران
تست شده با اجرای آفلاین

Hold the Line: The American Revolution – به خط کردن: انقلاب آمریکا بازی جدید در سبک بازیهای استراتژی از HexWar Games Ltd برای اندروید است که ساعت ها پیش با قیمت 7.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران بازیهای استراتژیک معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! در بازی Hold the Line: The American Revolution همانند دیگر بازیهای استراتژی و تخته ای شما باید با استراتژی های جنگی خاص خود نیروها را به خط کنید و ان ها را به جنگ بفرستید! بازی Hold the Line: The American Revolution جنگ های آمریکا، بریتانیا و … را به صورت کامل شبیه سازی می کند و در ان شما رهبری هدایت نیروها را بر عهده دارید! این وظیفه ی شماست که بدانید با چه استراتژی ای می توانید دشمنان را از بین ببرید، فشار اوردن به دشمنان از چهار طرف نیز بر عهده شماست! اگر از علاقه مندان به بازیهای استراتژیک هستید Hold the Line: The American Revolution را نصب کنید، واکنش های فرمانده کل قوا در مورد جورج واشنگتن و ژنرال ویلیام هاو را ببینید و ببینید که چه کسی می تواند قدرت کامل استراتژیکی برای کنترل ایالات متحده آمریکا را داشته باشند؟ 13 سناریوی منحصر به فرد به عنوان آمریکایی یا انگلیسی موجود است که می تواند ساعت ها سرگرم تان کند، امکان مستقر سازی ارزش ها بر عهده شماست و می توانید ان ها را نیز تقویت کنید!

 

Hold the Line: The American Revolution

 

بازی Hold the Line: The American Revolution تا به این لحظه که در حال خواندن این پست هستید هیچ فروشی نداشته و با دانلود ان از فارسروید از اولین کاربران جهانی خواهید بود که ان را تجربه می کنید! بازی Hold the Line: The American Revolution توسط ما برروی دستگاه اندرویدی با اندروید 5 و 6 تست شده و بدون نیاز به اینترنت و به صورت آفلاین اجرا شده است.

تغییرات نسخه ی v1.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– فایل نصبی را دریافت و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دریافت و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی دیتا با نام com.hexwar.holdtheline را در مسیر android / obb حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت بازی را اجرا نمایید.