توجه : برنامه آنفالویاب پیش رو مدتی است از گوگل پلی حذف شده - برنامه های آنفالویاب که از گوگل پلی حذف شده اند و می شوند به هیچ وجه تایید نمی شود و رمز شما را عوض می کنند [لینک دانلود به همین دلیل حذف شده] ؛ از نصب برنامه مذکور از منابع دیگر خودداری کنید!

[Followers Chief v1.5.7 [Unlocked – اپلیکیشن آنفالویاب سریع و هوشمند اینستاگرام اندروید
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه به ارزش 9.99 دلار تقدیم شما

محبوبیت بالای شبکه اجتماعی اینستاگرام باعث شده است که تا کنون ابزار های مختلف و متنوعی برای آن منتشر شود؛ به عبارتی می توان این نرم افزار ها را یک دستیار برای مدیریت هر چه بهتر حساب کاربری دانست که هر گونه نیاز کاربران را در مدت زمانی بسیار کوتاه برطرف می کند. در میان تمامی برنامه های موجود بی شک آنفالویاب ها جزو پر طرفدار ترین ابزار های اینستاگرام هستند. Followers Chief Full Unlocked عنوان یک آنفالویاب سریع و هوشمند اینستاگرام می باشد که توسط Falcon Follower برای اندروید منتشر شده است. این نرم افزار با بهره مندی از یک الگوریتم خاص کمک می کند به راحتی کسانی  که شما را دنبال نمی کنند، شناسایی و آن ها را آنفالو کنید. یکی از مهم ترین قابلیت های موجود که باعث محبوبیت این استارت اپ شده است، سرعت بسیار بالا در آنفالو می باشد ؛ به گونه ای که در هر بار می توان 200 نفر را به صورت یکباره و تنها با یک لمس آنفالو نمود. در هر لحظه ای به اطلاعاتی جامع از اکانت خود دسترسی دارید و قادرید بدانید که کدام یک از پست های تان بیشترین لایک و یا کامنت را دریافت کرده اند. هیچ گونه محدودیتی در افزودن حساب های کاربری وجود ندارد و می توانید توسط این ابزار هوشمند به راحتی چندین اکانت را مدیریت کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Followers Chief اندروید :

  • شناسایی سریع  و هوشمندانه کسانی که شما را آنفالو کرده اند
  • آنفالو لیست موجود تنها با یک اشاره
  • پشتیبانی از 200 آنفالو به صورت کاملا همزمان
  • سرعت بسیار بالا در اسکن و ارائه آمار
  • مشاهده پست های دارای بیشترین لایک و کامنت
  • پشتیبانی از چنیدن حساب کاربری به صورت کاملا همزمان

اپلیکیشن Followers Chief با بهره مندی از مجموعه امکانات و قابلیت هایی متنوع خود توانسته است با قیمت 9.99 دلاری اش امتیاز 4.4 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه آنلاک شده آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از لینک های مستقیم فارسروید دریافت نمایید ؛ این برنامه به درخواست شما عزیزان معرفی شده است.

 

Followers Chief Full