توجه : برنامه آنفالویاب پیش رو مدتی است از گوگل پلی حذف شده - برنامه های آنفالویاب که از گوگل پلی حذف شده اند و می شوند به هیچ وجه تایید نمی شود و رمز شما را عوض می کنند [لینک دانلود به همین دلیل حذف شده] ؛ از نصب برنامه مذکور از منابع دیگر خودداری کنید!

Unfollow for Instagram Pro v1.3- اپلیکیشن آنفالویاب حرفه ای و پر امکانات اینستاگرام اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت 11.99 دلار تقدیم شما عزیزان

تمامی شما با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنایی دارید؛ یک شبکه اجتماعی پر طرفدار که با دارا بودن میلیون ها کاربر از نقاط مختلف جهان روز به روز پیشرفت می کند و توجه های بسیاری را به سمت خود جلب می نماید. همین گستردگی و طرفداران بسیار، باعث شده است که یک فضای مناسب برای نتوورکر ها و معرفی کالا و خدمات فراهم آید تا جایی که برخی از پیج ها دارای در آمد های میلیونی هستند. یکی از متداول ترین راه ها برای افزایش فالوور بدون تکان خوردن فالویینگ ها در این شبکه، فالوو و سپس آنفالو می باشد که بی شک می توان گفت 90 درصد این پیج ها بدین صورت بزرگ و بزرگ تر می شوند! با توجه به این موضوع و جلوگیری از افزایش فالووینگ های بی رویه ابزار های مختلفی برای کاربران شخصی منتشر شده است که آنفالویاب ها جزو پر طرفدار ترین ها هستند. Unfollow for Instagram Pro عنوان یک آنفالویاب حرفه ای و پر امکانات اینستاگرام می باشد که توسط Unfollow app توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. سیستم مدیریتی این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی لیستی از فالوور ها و فالویینگ ها را در قالب دسته بندی هایی مختلف مشاهده کنند و به راحتی کسانی که آن ها را آنفالو کرده اند شناسایی نمایند. بهتر است بدانید که بر خلاف بسیاری از نرم افزار های موجود محیط برنامه بسیار ساده است و هر کسی قادر به استفاده از آن می باشد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Unfollow for Instagram Pro اندروید :

  • وورد به حساب کاربری به صورت مستقیم از طریق اینستاگرام
  • مدیریت و دنبال کردن تمامی حساب های کاربری خود
  • شناسایی سریع کاربرانی که شما را آنفالوو کرده اند
  • امکان مشاهده لیستی از طرفدارانتان
  • لیست سفید برای جلوگیری از آنفالو کردن خودکار
  • آنفالوو خودکار 50 نفر در هر لمس
  • مشاهده هشتگ های پرطرفدار
  • محیط کاربری بسیار ساده و آسان

اپلیکیشن Unfollow for Instagram Pro با توجه به اهمیت خود و هم چنین طرفدار های بسیارش توانسته است با قیمت 11.99 دلاری خود امتیاز 4.0 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را از سرور های پر سرعت وبسایت معتبر فارسروید دریافت نمایید ؛ نسخه ما همه قابلیت ها را به صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی در اختیارتان قرار میدهد .

تغییرات نسخه v1.3 :

* امکان اضافه کردن حساب ها به صورت نا محدود
* اضافه شدن ترجمه برای زبان های مختلف
* رفع مشکلات و بهبود توانایی های برنامه

 

Unfollow for Instagram