Evolution Board Game v3.0.26 + Mod – بازی رومیزی تکامل مخصوص اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (فعال بودن حالت پرمیوم) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Evolution Board Game یک بازی رومیزی فوق العاده زیبا و خاص از استودیوی بازیسازی North Star Games برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و شما دوستداران بازیهای Board را به وجد بیاوریم! در این بازی به گسترش و رسیدگی به گونه های مختلف جانوری می پردازید و می بایست با کارت های خود در هر نوبت، برای گونه های در اختیار خود، غذا و دیگر نیاز‌های اولیه را تامین کنید! جزئيات موجود در بازی Evolution Board Game بسیار زیاد و خیره کننده است، تمامی نکات لازم زنجیره غذایی به خوبی رعایت شده و وجود کارت های غذا، حیوانات وحشی و مهارت باعث شده تا هر بازیکن بتواند از روش و تفکر مورد نظر مخصوص به خود استفاده کند و نتیجه آن را مشاهده کند! یکی از نکات مهمی که در بازی Evolution Board Game دیده می شود و در بازیهای مشابه کمتر دیده شده است، تاثیر زیاد انتخاب ها و تاثیر کم شانس در روند اتفاقات و تعیین کردن برنده بازی است! اگر از علاقه مندان به بازیهای کارتی هستید بدون شک Evolution Board Game با یک گیم پلی اعتیاداور و ساخت فوق العاده نظرتان را جلب میکند.

 

Evolution-The-Video-Game

 

بازی Evolution Board Game تا به امروز ده ها هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را کسب کند. شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید با یک کلیک ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دانلود بکنید! در اخر بهتر است این موضوع ذکر شود که بازی توسط ما تست شده و بدون مشکل اجرا گردیده است.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.northstargames.evolutiongame را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید .

– بازی را اجرا نمایید.