Drum Pads – Beat Maker Go v2.41.1 – اپلیکیشن ساخت بیت موزیک و درام پد حرفه ای اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 9.99 دلار

Drum Pads – Beat Maker Go عنوان یک اپلیکیشن ساخت بیت موزیک و یک درام پد حرفه ای می باشد که توسط Gismart توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. موزیک هایی که ما روزانه آن ها را گوش می دهیم دارای آهنگ های خاص خود هستند. بر خلاف گذشته ای نه چندان دور که برای ساخت موزیک ها از انواع و اقسام آلات موسیقی استفاده می شد امروزه بسیاری از قسمت های فرآیند ساخت آهنگ را رایانه ها و هم چنین برنامه های موجود در این زمینه انجام می دهند. به نوعی می توان گفت که در حال حاضر، علاقه مندان به موزیک می توانند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای تنها با در اختیار داشتن یک رایانه یا اسمارت فون بیت هایی فوق العاده را ایجاد کنند. گرچه درام پد ها بسیار گران قسمت هستند؛ اما نسخه های نرم افزاری شان نیز تا حد زیادی نیاز های شما را برطرف می کند. یکی از بهترین استارت اپ های موجود که به ساخت بیت هایی جذاب توسط شما کمک می کند Drum Pads – Beat Maker Go می باشد. این اپ هوشمند با مجموعه قابلیت های خاص خود اجازه می دهد که با تکیه بر توانایی تان بیت هایی فوق العاده در سبک های مختلف موسیقی را ایجاد نمایید.

Drum Pads – Beat Maker Go درام پدی حرفه ای برای تمامی علاقه مندان به موزیک!

پس از نصب Drum Pads – Beat Maker Go و ورود به محیط اولیه نرم افزار با مجموعه ای از انواع پد های مختلف و از پیش تنظیم شده رو به رو می شوید. این پد ها که هر کدام شان در سبکی خاص و برای موزیکی اختصاصی ایجاد شده اند دارای صدا های مختلفی بوده و می توانید به وسیله آن ها شروع به ساخت بیت های خاص خود کنید. یکی از مهم ترین مواردی که بدون شک توجه شما را به خود جلب می کند دو حالته بودن درام پد موجود می باشد. با فراخوانی هر درام پد گزینه ای در قسمت بالایی سمت راست نمایشگر دیده می شود که با لمس آن به حالت دوم درام پد دسترسی خواهید داشت.

برای به کار گیری نهایت توانایی و خلاقیت خود می توانید پیش از 5 بیت آماده و ثبت شده را با یکدیگر ترکیب کرده و موزیک هایی فوق العاده جذاب را ایجاد کنید. با لمس یک گزینه در هنگام نواختن درام پد تمامی صدا ها ضبط شده و حتی در صورت دلخواه قادر به ضبط صدا های خارجی نیز خواهید بود! این ویژگی کمک می کند تا علاوه بر نواختن درام پد توانایی تان را در خوانندگی افزایش دهید.

یادگیری نواختن درام پد به وسیله بازی

نواختن درام پد ها نه تنها بسیار زیبا و جذاب است، بلکه بسیار سرگرم کننده نیز می باشد. ایجاد آهنگ های جدید بدون داشتن هیچ گونه دانش خاصی می تواند استعداد های شما را شکوفا کرده و نقطه شروعی برای پیگیری علایق تان شود. با این وجود سیستم هوشمند به صورت پیش فرض برای تمامی درام پد های موجود یک بازی آموزشی طراحی کرده است. در این آموزش که معمولا بیشتر از 60 مرحله است نحوه استفاده از هر مربع درام و ترکیب آن ها آموزش داده می شود. به گونه ای که بخشی از یک بیت ابتدا توسط سیستم هوشمند نواخته شده و سپس از شما خواسته می شود که همان را تکرار کنید. همان گونه که اشاره کردیم این آموزش برای هر کدام از پک های موجود اختصاصی است و صدای خروجی کاملا خاص است.

پک هایی آماده در سبک های گوناگون

تمامی درام ها و آهنگ های از پیش تنظیم شده برای دسترسی هر چه آسان تر کاربران در گروه های مختلفی دسته بندی شده اند. شما می توانید محبوب ترین بیت ها را در بخش popular مشاهده کرده و تنها با لمس یک گزینه هر کدام شان را دریافت نمایید. همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم تمامی بیت های نواخته شده توسط شما با کیفیت بسیار بالایی ذخیره می شوند که برای اشتراک گذاری شان با دوستان خود با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نخواهید بود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Drum Pads – Beat Maker Go اندروید :

  • دسترسی به 32 پد مختلف در قالب دو بانک مکمل
  • مجموعه ای از بیت های آماده همراه با درام پد های اختصاصی شان
  • گزینه ای برای ترکیب بیش از 5 بیت مختلف و متنوع با یکدیگر
  • افزودن جلوه های صوتی چندگانه به درام پد اختصاصی تان
  • مترونوم داخلی برای ساخت بیت هایی بدون نقص
  • امکان ضبط و به اشتراک گذاری بیت ها با دوستان خود
  • ضبط صدا برای تمرین خوانندگی روی بیت های ایجاد شده

اپلیکیشن Drum Pads – Beat Maker Go با قابلیت های خاص خود و مجموعه امکانات حرفه ای ساخت بیت که در اختیار کاربرانش قرار می دهد به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 9.99 دلاری در گوگل پلی منتشر شده و توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نماید. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم این بیت میکر بی نظیر را از وب سایت پر طرفدار فارسروید دریافت نموده و با تکیه بر توانایی فردی خود آهنگ هایی بی نظیر را بسازید.

 

Drum Pads