Dragon City Mobile v24.7.0 – بازی شبیه سازی و سرگرم کننده “شهر اژدها” برای اندروید
یک بازی منتخب و برگزیده در گوگل پلی با بیشتر از 100 میلیون دانلود
تست شده با اجرای آنلاین

Dragon City – شهر اژدها نام یک بازی بسیار جالب، محبوب و پرمخاطب از استودیوی مطرح Social Point اسپانیایی است که بعد از ساخت و انتشار موفقیت آمیز پروژه هایی مثل World Chef ، Monster Legends – RPG و Dragon Land ساخته و به شکل رایگان برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شد و به سرعت مورد توجه میلیون ها بازیکن از سراسر دنیا قرار گرفت. حالا این استودیو با ساخت و ارائه یک بازی مهیج و پرطرفدار دیگر به نام Dragon City به یکی از قدرتمندترین توسعه دهندگان بازی های این سبک تبدیل شده است. در بازی شهر اژدها همانطور که از نامش پیداست، شما باید یک شهر انحصاری بسازید و آن را در ابعاد گوناگون مدیریت کنید. از جایی که این شهرها برای اژدهایان هستند، ساکنین آن ها نیز اژدها می باشند. از این لحاظ این بازی به نوعی یک نسخه تکامل یافته از Dragon Land می باشد و ویژگی های زیادی از این دو بازی مشابه هستند. در بازی شهر اژدها شما می توانید شهر خود را با پیدا کردن و پرورش دادن انواع و اقسام اژدهایان توسعه بخشید. به ادعای سازنده، در این بازی بیشتر از 1000 نوع اژدهای متنوع وجود دارند. این رقم بسیار خیره کننده است و هنوز کسی نتوانسته ثابت کند که آیا واقعاً می توان این تعداد اژدها را در این بازی به دست آورد یا خیر! برای به دست آوردن آن ها باید مأموریت های بازی را انجام داده و اژدهای مورد نظر خود را که از طریق کارت ها قابل خریداری و آنلاک کردن هستند به لیست خود اضافه کنید. سازنده بازی می گوید هر هفته یک گونه جدید از این اژدهایان معرفی و در ایونت های هفتگی معرفی می شوند. این حجم از متغیر بودن و بروز بودن یک بازی بسیار قابل تحسین است.

 

Dragon City - شهر اژدها

 

در بازی Dragon City کارهای زیادی می توان کرد. برای مثال می توانید اژدهای خود را شخصی سازی کنید. می توانید اسکین های متفاوتی برای آن ها انتخاب کنید و یا با کمک آیتم های دیگر، اژدهای مورد نظرتان را ارتقاء بخشیده و تکامل یافته کنید! این آیتم های سفارشی از بخش Special Events قابل دریافت هستند. گیم پلی اصلی بازی در دو بخش مأموریت ها و رقابت ها خلاصه می شود. در بخش مأموریتی می توانید کوئست ها و تسک های زیادی را در بازی انجام دهید و در ازای آن امتیاز کسب کنید. اما در بخش رقابتی می توانید در سرورهای بزرگ این بازی و در بخشی موسوم به Arena در نبردهای PvP شرکت کرده و با دیگر بازیکنان در نقاط مختلف جهان به صورت آنلاین بازی کنید. این بخش شامل سیستم رتبه بندی مخصوص به خود می باشد. در این بخش ده ها جایزه و دستاورد متنوع برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. همچنین بخش Arena دارای سیستم اتحادیه نیز است که در آن بازیکنان می توانند به کلن های یکدیگر بپیوندند و برای ارتقاء کلن خود بازی کنند یا با یکدیگر چت کنند. هدف اصلی شما در بازی Dragon City باید جمع آوری نژادهای گوناگون از اژدهایان باشد و تلاش کنید تا با ایجاد یک کالکشن انحصاری، یک شهر بزرگ و توسعه یافته داشته باشید. بازی شهر اژدها با دارا بودن نزدیک به 80 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان یکی از جذاب ترین و رقابتی ترین بازی های آنلاین حال حاضر به حساب می آید. برای دانلود این بازی کافیست آن را از بخش دانلودها به صورت تست شده و رایگان از فارسروید دریافت کنید. قابل گفتن است که Dragon City تا به امروز از مرز بیشتر از 100 میلیون دانلود در گوگل پلی عبور کرده است و در حال حاضر امتیاز فعلی آن امتیاز خوب 4.6 از 5.0 است.

توجه: بازی آنلاین است و در حال حاضر امکان مود کردن (هک کردن) آن وجود ندارد.

 

آموزش نصب بازی Dragon City :

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده ان قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات