Dollify v1.4.0 – اپلیکیشن ساخت تصاویر و آواتار کارتونی مخصوص دستگاه های اندرویدی
نسخه اصلی برنامه

یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت سیستم عامل اندروید استارت اپ های متنوع و کاربردی اش می باشد که در هر زمانی کمک می کنند تا کاربران تجربه ای جدید را به دست آورند. اگر دقت کرده باشید در چند وقت اخیر بسیاری از کاربران اقدام به منتشر کردن یک آواتار کارتونی از چهره خود نموده اند که بسیار زیبا و با کیفیت می باشد. بر خلاف تصویر بسیاری از کاربران مبتدی ساخت چنین آواتار هایی کار دشواری نیست و تنها نیاز است تا اپ آن را شناسایی نمود! همین موضوع باعث شده است تا در این پست تصمیم به معرفی نرم افزار اختصاصی ساخت چنین آواتار هایی بگیریم. Dollify دولیفی عنوان یک اپلیکیشن ساخت تصاویر و آواتار های کارتونی می باشد که توسط Dave XP برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با بهره مندی از مجموعه امکانات متنوع اجازه می دهد تا آواتار های کارتونی را از چهره خود ایجاد نموده و آن ها را در قالب تصاویری با کیفیت بالا دریافت نمایید. هر آن چیزی که تصور کنید در این نرم افزار یافت می شود ؛ به گونه ای که حتی قادر خواهید بود برای آواتار های ایجاد شده خال بگارید و یا اینکه رنگ پوست شان را تغییر دهید. تمامی اجزای قابل تغییر در چهارده دسته بندی گوناگون قرار داده شده اند که هر کسی می تواند متناسب با نیاز هایش از تمامی دسته ها استفاده نماید. مدل موی دلخواه تان را برای آواتار ساخته شده برگزینید و یا اینکه با انتخاب یک عینک جذابیت آواتار ها را چندین برابر کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Dollify اندروید :

  • ساخت آواتار های اختصاصی کارتونی تنها در چند دقیقه
  • امکان تغییر تمامی اجزای صورت آواتار ها
  • وجود چهارده دسته بندی متنوع برای داشتن یک تصویر اختصاصی
  • امکان تغییر رنگ هر کدام از گزینه های موجود
  • دسترسی به تمامی آواتار های ایجاد شده در یک محیط واحد
  • ایجاد هزاران ترکیب متنوع با جذابیتی بسیار بالا

اپلیکیشن Dollify با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون اش توانسته است با بیش از ده میلیون دانلود امتیاز 4.4 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اصلی و کامل آن را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید. این برنامه به درخواست جمعی از شما عزیزان فارسرویدی معرفی شده است.

توجه : ابتدا فایل نصبی برنامه را نصب کنید سپس دیتابیس را از حالت فشرده خارج کنید و پوشه Android را در حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

 

Dollify