review ratingreview ratingreview ratingreview ratingreview rating
0 0 Voter

dict.cc+ dictionary v10.5 – اپلیکیشن دیکشنری گسترده و 51 زبانه اندروید!
نسخه خریداری شده و کامل به قیمت 6.99 دلار تقدیم شما عزیزان

دانشجویان و یا علاقه مندان به زبان های مختلف سعی می کنند تا معنی هر کلمه را به وسیله دیکشنری ها بفهمند و درک نمایند. به طور معمول در هر زبانی چندین دیکشنری معروف وجود دارد که سعی می شود تا تمامی لغات را تحت پوشش خود قرار دهند؛ اما داشتن تمامی این دیکشنری با یکدیگر همراه با محدودیت هایی می باشد. از این رو استفاده از دیکشنری های دیجیتالی جزو بهترین گزینه ها به شمار می رود! dict.cc+ dictionary عنوان یک دیکشنری گسترده و 51 زبانه مخصوص اندروید می باشد که توسط Paul Hemetsberger توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این دیکشنری ترکیبی با ارائه قابلیت هایی متنوع سعی می کند تا نیاز های شما را به دیگر دیکشنری ها در زبان های گوناگون به حداقل ممکن برساند و هر نوع نیازی را در لحظه برطرف کند. از جمله امکاناتی که توجه هر کسی را به سمت خود جلب می کند، سیستم آفلاین آن می باشد که کمک خواهد کرد تا در هر زمانی نیاز های تان در زمینه ترجمه را برطرف سازید. به لغات اخیر جست و جو شده سریعا دسترسی پیدا نمایید و برای افزایش مهارت خود در کوئیز هایی که در قالب بازی گرفته می شود شرکت کنید. برای دسترسی هر چه سریع تر به لغات دشوار و یا مورد نیاز تان می توانید آن ها را به لیست علاقه مندی ها بیفزایید و بدون هیچ گونه اتلاف وقتی در هر زمانی ان ها را مشاهده نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه dict.cc+ dictionary اندروید :

  • دیکشنری گسترده و ترکیبی چند زبانه
  • امکان بهره بردن از دیکشنری به صورت کاملا آفلاین
  • علامت گذاری تمامی لغات مورد علاقه خود
  • مشاهده یک لیست کامل از واژه های اخیر جست و جو شده
  • شرکت در کوئیز های مختلف در قالب بازی های جذاب
  • کسب مهارت در به خاطر سپردن لغات

اپلیکیشن dict.cc+ dictionary با بهره مندی از چندین قابلیت پر طرفدار توانسته است با قیمت 6.99 دلاری خود امتیاز 4.7 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را بدون هیچ گونه محدودیتی در دسترسی به امکانات از دیتابیس عظیم وب سایت فارسروید دریافت کنید.

 

dict.cc+ dictionary

 

تغییرات آپدیت

  • Search suggestions now also show all longer phrases and example sentences if the keyword consists of multiple words. Examples: "between and", "stein herzen", "used to live", "große klappe", ...

وقــت دانــلود رســید

مرتبط با پست 8

دیکشنری گسترده و 51 زبانه اندروید!

نقد و بررسی ارسال نقد و بررسی

در رابطه با دیکشنری گسترده و 51 زبانه اندروید!
0
هنوز هیچ نقد و بررسی ثبت نشده است - اولین نقد را شما ثبت کنید :)

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

در رابطه با دیکشنری گسترده و 51 زبانه اندروید!
0
giftcard ×