HALO – Bluelight Filter, Night Mode, Anti-Glare v1.3.7 [Pro] – اپلیکیشن فیلتر نور آبی و تنظیم روشنایی صفحه نمایش اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 2.99 دلار برای اولین بار در سایت های فارسی زبان

یکی از مشکلاتی که کاربران دستگاه های هوشمند همواره از آن رنج می برند آسیب های چشمی می باشد؛ به صورتی که فعالیت مداوم این دیوایس ها باعث می شود تا به عصب های چشمان ما آسیب برسد و با به هم زدن سطح هورمون ملاتونین با اختلالات خواب رو به رو شویم. از این رو یکی از بهترین راه برای از بین بردن چنین تهدیداتی استفاده از فیلتر های نور صفحه نمایش می باشد. HALO – Bluelight Filter, Night Mode, Anti-Glarr Pro عنوان یک اپلیکیشن برای فیلتر نور آبی و تنظیم روشنایی صفحه نمایش اندروید می باشد که توسط OGOONS توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه به کاربرانش کمک می کند تا به آسانی نور آبی صفحه نمایش را از مسدود کرده و از آسیب های چشمی جلوگیری نمایند. چندین فیلتر در رنگ های متنوع در اختیار هر کاربری قرار دارد که استفاده از آن ها تنها به سلیقه شما بستگی دارد. میزان شدت فیلتر ها را به آسانی تنظیم کنید و روشنایی صفحه نمایش را متناسب با فلیتر انتخابی تنظیم نمایید. علاوه بر این یک گزینه برای فعال و یا غیر فعال سازی سریع این نرم افزار موجود می باشد که استفاده از آن را چندین برابر جذاب تر می کند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه HALO – Bluelight Filter, Night Mode, Anti-Glare اندروید :

  • استفاده از فیلتر برای مسدود سازی نور آبی صفحه نمایش
  • تنظیم میزان شدت فیلتر انتخابی متناسب با نیاز هایتان
  • ارائه فیلتر ها در چندین رنگ متنوع و گوناگون
  • تنظیم میزان روشنایی صفحه نمایش
  • از بین بردن آسیب های چشمی و اختلالات خواب
  • فعال و یا غیر فعال سازی سریع فیلتر از طریق گزینه موجود در نوتفیکیشن بار
  • گزینه ای برای فعال و یا غیر فعال سازی کاملا خودکار فیلتر انتخابی

اپلیکیشن HALO – Bluelight Filter, Night Mode, Anti-Glare بهره مندی از چندین قابلیت متنوع در زمینه مسدود سازی نور آبی توانسته است با پرداخت درون شبکه 2.99 دلاری اش امتیاز 4.4 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را از وبسایت بزرگ فارسروید دریافت نمایید ؛ در نسخه ما همه قابلیت ها در دسترس اند .

تغییرات نسخه v1.3.7 :

* برطرف سازی باگ های برنامه

 

HALO – Bluelight Filter, Night Mode, Anti-Glare Pro