CV Maker Resume Builder PDF Template Format Editor v9.1.18.pro اپلیکیشن ساخت رزومه های شیک و حرفه ای با امکان گرفتن خروجی pdf
نسخه حرفه ای برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها تقدیم شما

اگر برای پیدا کردن شغل اقدام کرده باشید، حتما با رزومه و میزان اهمیت آن آشنایی دارید. رزومه سندی است که متقاضیان یک شغل، آن را برای کارفرما ارسال می کنند و کارفرما با مطالعه این سند، درباره دعوت یا عدم دعوت از شخص برای مصاحبه حضوری تصمیم گیری می کند. در رزومه معمولا معرفی کوتاهی از خود، تحصیلات، سوابق کاری، موقعیت های شغلی و پروژه های مهمی که شخص انجام داده است صحبت می شود. تا زمانی که شما به مصاحبه حضوری دعوت نشده اید، رزومه شما به عنوان نماینده ای از طرف شما، باید بتواند نظر مثبت کارفرمایان جلب کند. بنابراین داشتن یک رزومه خوب بسیار مهم و حیاتی است. بسیار دیده شده است که انسان های دارای تحصیلات و سوابق کاری عالی، تنها به دلیل نداشتن یک رزومه خوب، رد شده اند. در خیلی از مواقع نگارش خود رزومه از مطالبی در آن می نویسید مهم تر است. یک رزومه خوب، حرفه ای بودن شما را نمایش می دهد. متاسفانه در کشور ما افراد بسیار کمی هستند که می دانند چطور باید یک رزومه حرفه ای بنویسند، مخصوصا وقتی که قرار است رزومه به انگلیسی باشد، کار مشکل تر هم می شود. با اپلیکیشنی که امروز معرفی می کنیم دیگر لازم نیست درباره رزومه خود نگران باشید. CV Maker Resume Builder PDF Template Format Editor عنوان یک اپلیکیشن برای ایجاد رزومه های حرفه ای با امکان گرفتن خروجی pdf مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Resume Builder CV Maker – PDF Template Format inc.‏ توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. کافی این برنامه را باز کرده، پس از انتخاب قالب مورد نظر خود، تنها اطلاعاتی که برنامه از شما می خواهد را به آن بدهید. این اپلیکیشن در عرض چند دقیقه یک رزومه بسیار شیک و حرفه ای به شما تحویل خواهد داد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه CV Maker Resume Builder PDF Template Format Editor ‏اندروید :

  • دارای بیش از 100 قالب رزومه
  • بیش از 250 جلد و کاور برای صفحه اول رزومه
  • پشتیبانی از بیش از 30 زبان مختلف
  • امکان استفاده از رنگ دلخواه برای قالب رزومه
  • امکان گنجاندن امضای شما در فایل رزومه
  • شخصی سازی قالب رزومه
  • دارای انواع فونت ها با امکان تعیین دلخواه اندازه و …
  • امکان ساخت بیش از یک رزومه و ذخیره آن در نرم افزار
  • رابط کاربری ساده و آسان

اپلیکیشن CV Maker Resume Builder PDF Template Format Editorیک برنامه بسیار عالی و کاربردی برای ساخت رزومه های بسیار حرفه ای و زیباست. این روز ها اکثر شرکت های خصوصی و گاها دولتی برای رزومه هایی که به زبان انگلیسی نوشته شده باشند، ارزش خاصی قائل می شوند. می توانید با این برنامه رزومه خود را به زبان انگلیسی ایجاد کرده و شانس خود برای گرفتن شغل مورد نظر را به مراتب افزایش دهید. این اپلیکیشن با بیش از 1.000.000 دانلود در گوگل پلی توانسته است امتیاز عالی 4.5 از 5.0 از کاربران اندرویدی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه v9.1.18.pro:

* بیش از ۱۰۰ قالب رزومه
* کاور
* امضا
* امکان ذخیره اطلاعات در حافظه گوشی یا در حافظه ابری
* امکان تغییر سایز و استایل فونت
* بیش از ده دسته بندی مختلف برای رزومه ها

 

CV Maker Resume Builder PDF Template Format Editor