Crazy Dino Park v2.24 + Mod – بازی شبیه سازی و مدیریتی پارک دایناسورهای دیوانه اندروید + مود
نسخه معمولی + نسخه مود (افزایش سکه با خرج کردن) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Crazy Dino Park – پارک دایناسورهای دیوانه بازی شبیه سازی-مدیریتی-کژوال جالب و سرگرم‌کننده از Infinite Dreams برای اندروید است. پیش از زندگی ما انسان ها بر روی این کره خاکی صاحبان اصلی زمین دایناسور ها بودند. این موجودات عظیم الجثه، سالیان سال بر زمین حکومت می کردند، اما طی اتفاقی منقرض شدند. انقراض آن ها باعث شد تا امروزه ما انسان ها به منابع تجدید ناپذیر بسیاری نظیر نفت دست پیدا کنیم. اگر چه میلیون ها سال از انقراض این حیوانات می گذرد، اما همچنان افراد و دانشمندان بسیاری تلاش می کنند تا در زندگی گذشته آن ها کاوش کرده و به اطلاعات مختلفی دست پیدا کنند. این موضوع به قدری طرفدار دارد که رد پای آن را می توان حتی در دنیای بازی های رایانه ای نیز مشاهده نمود. یکی از عناوین مرتبط با دایناسور ها که در سبک شبیه سازی و سرگرم کننده معرفی شده است پارک دایناسورهای دیوانه یا همان بازی Crazy Dino Park می‌باشد. این بازی در قالب یک گیم پلی جذاب، سرگرم کننده و اعتیاد آور ما را با دنیای دایناسور ها آشنا می کند؛ دنیایی که سال ها پیش از بین رفته اما همچنان آثار آن را می توان در فسیل ها مشاهده نمود. در این عنوان مهیج شما در نقش یک مدیر و اکتشاف‌گر دایناسور ها ظاهر می شوید. کسی که باید بتواند با دنیای دایناسور ها ارتباط برقرار کرده و بار دیگر کمک کند تا افراد مختلف و مشتاق به اطلاعاتی صحیح در ارتباط با این حیوانات منقرض شده دست پیدا کنند.

 

Crazy Dino Park

 

بازی Crazy Dino Park – پارک دینو دیوانه از چندین بخش مختلف تشکیل شده است که هر یک از این بخش ها به گونه ای شما را تحت تاثیر قرار می دهند. اولین بخش آن امکان مدیریت یک پارک ژوراسیک می باشد. شما به عنوان مدیر یک پارک ژوراسیک باید بتوانید تا توجه بسیاری از انسان ها و علاقه مندان به دایناسور ها را جلب کرده و با به نمایش گذاشتن فسیل آن ها به درآمد برسید. درآمد به دست آمده از بازدید کنندگان پارک به شما کمک می کند تا کاوش آسان تری داشته باشید. با امتیاز به دست آمده اقدام به حفاری و کشف فسیل هایی جدید کنید. این فسیل ها هر یک متعلق به یک دایناسور می باشد. نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا اجزای تشکیل دهنده فسیل ها را در بازی Crazy Dino Park پیدا کرده و آن ها را در قالب یک پازل حل کنید! هر کدام از تکه های فسیل کشف شده، قسمتی از پازل ما را تشکیل می دهند؛ از این جهت باید بتوانید تا آن ها را در کنار یکدیگر در صحیح ترین حالت ممکن بگذارید. در بخش دیگر گیم پلی این بازی نوبت به ترکیب دایناسور ها با یکدیگر می رسد. با ترکیب چندین دایناسور با یکدیگر قادر خواهید بود تا گونه ای جدید از انواع دایناسور ها را کشف کرده و برای کسب درآمد آن ها را در معرض دید دیگران قرار دهید. پارک ژوراسیک خود را با استفاده از المان های گوناگون تزئین کنید و با ایجاد یک فضای خاص بیشتر از گذشته توجه دیگران را به سمت خود جلب کنید. بازی Crazy Dino Park نه تنها یک گزینه مناسب برای ساعت ها سرگرمی است، بلکه به علاقه مندان به دنیای ماقبل تاریخ و همچنین کودکان و یا حتی بزرگسالان کمک می کند تا بیشتر از گذشته با دنیای دایناسور ها و انواع آن ها آشنا شوند. توسعه دهندگان نهایت تلاش خود را به کار برده اند تا تمامی دایناسور هایی که تاکنون کشف شده اند را در این عنوان مهیج جای دهند. بازی Crazy Dino Park توانسته است با هزاران دانلود از سراسر جهان امتیاز 4.6 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید. شما هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه معمولی و مود شده این بازی را به صورت رایگان از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات