Complete Music Reading Trainer v1.6.4.106 آموزش خواندن نوت های موسیقی به صورت بازی و سرگرمی
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه با در دسترس بودن همه قابلیت ها تقدیم شما عزیزان
اختصاصی فارسروید

موسیقی یکی از هنر های اصلی و از قدیمی ترین آن هاست. موسیقی هنری است که در جای جای کره زمین به شیوه متفاوتی تکامل یافته و هر جایی از کره زمین فرهنگ موسیقایی خود را دارد. نسبت به هنر های دیگر، موسیقی هنری است که تعداد بیشتری از نسل جوان و کودکان را به خود جلب می کند و همواره تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان برای یادگیری هنر موسیقی و نواختن ساز به آموزشگاه ها مراجعه می کنند. یکی از اولین مهارت ها در موسیقی، توانایی خواندن ورق های موسیقی است که به آن ها نوت نیز گفته می شود. البته لازم نیست که حتما برای نواختن موسیقی، نوت خواندن را بلد باشیم اما مسلما دانستن نوت خوانی و حتی نوت نویسی می تواند هنرآموز را به سطح جدیدی از یادگیری هنر و موسیقی برساند. امروز با اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که کار یادگیری خواندن موسیقی را بسیار آسان تر کرده است.  Complete Music Reading Trainer عنوان یک اپلیکیشن کامل برای آموزش خواندن موسیقی و نوت خوانی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Binary Guilt Software توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه همانند یک بازی ویدئویی طراحی شده است و مفاهیم را به شیوه ای متفاوت آموزش می دهد. مهم نیست در حال یادگیری چه سازی هستید، با استفاده از این برنامه می توانید تمامی کلید های موسیقی را به صورت گام به گام یاد بگیرید. اگر در حال یادگیری موسیقی هستید، نصب این برنامه را به شما توصیه می کنیم.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Complete Music Reading Trainer اندروید :

 • 270 آموزش پیشرفته شامل تمام 7 کلید (تربل، باس، آلتو، تنور، سوپرانو، متسوپرانو و کلیپ های باریتون) بیش از 3 سطح / 26 فصل
 • برنامه به گونه ای طراحی شده که شما می توانید انتخاب کنید که مایل به یادگیری چه سطحی از موسیقی با تمرکز روی چه سازی هستید.
 • 5 اکتاو از صداهای پیانو ضبط شده
 • تمرین تمامی نوت های sharp و flat
 • نمایش نوت های موسیقی با چهار روش :‌ کلاسیک،‌ جاز، دست نویس و مدرن
 • دارای چهار روش برای ورود نوت ها به برنامه : 1 – با استفاده از حلقه نوت 2 – با استفاده از یک پیانو مجازی 3 – اتصال یک کنترلر midi به برنامه 3 – نواختن یک ساز در نزدیکی دستگاه و ورود نوت ها با میکروفون
 • دارای تمرین های ترکیبی برای یادگیری بهتر نوت ها
 • امکان انتخاب نوت و تمرین نوت ها به صورت دلخواه
 • قابلیت ساخت یک برنامه تمرینی کامل و دعوت از دوستان یا هنرآموزان برای شرکت در این برنامه تمرینی
 • قابلیت تعیین مشق های هفتگی برای هنر آموزان و دریافت امتیازات آن ها در پایان هر هفته
 • طراحی شده به صورت یک بازی ویدئویی؛‌ هر چقدر که عملکرد شما بهتر باشد، تعداد ستاره های بیشتری دریافت خواهید کرد (تا 5 ستاره)

اپلیکیشن Complete Music Reading Trainer یکی از بهترین برنامه های آموزش خواندن نوت است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Complete Music Reading Trainer Full