CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder v2.181R – اپلیکیشن شناسایی شماره ناشناس و مدیریت تماس ها اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 39.99 دلار تقدیم شما همراهان همیشگی فارسروید

CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder عنوان یک اپلیکیشن خاص و کاربردی برای شناسایی شماره های ناشناس و هم چنین مدیریت تماس ها می باشد که توسط CallApp Caller ID, Manage & Customize your calls توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از دلایل محبوبیت بالای اسمارت فون ها، آسان کردن برقراری ارتباط بین افراد می باشد. با توجه به این موضوع ما شاهد استارت اپ های گوناگونی در این زمینه هستیم، که هر کدامشان به نوعی ارتباطات ما را آسان تر می کنند. یکی از رایج ترین روش ها برقراری ارتباط، تماس های صوتی به وسیله سیم کارت ها می باشد، که این سیم کارت ها با شماره هایی خاص از یکدیگر متمایز می شوند. گاهی ما تماس هایی را از برخی شماره ها دریافت می کنیم که آن ها را نمی شناسیم! چندین روش برای شناسایی فرد تماس گیرنده وجود دارد اما می توانیم یکی از بهترین آن ها را کالر آیدی ها دانست. کالر آیدی ها به ما کمک می کنند که به راحتی به لیستی عظیم از انواع شماره ها دسترسی داشته تا در هنگام دریافت تماس بدانیم که چه کسی با ما تماس گرفته است. استارت اپ CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder یکی از بهترین گزینه های موجود در این زمینه می باشد. این نرم افزار به گونه ای عمل می کند که در هنگام دریافت تماس ها، به سرعت به سرور اصلی خود متصل شده و شروع به یک جست و جوی گسترده در دیتابیسی عظیم می کند و هر گونه اطلاعاتی در ارتباط با شماره تماس گیرنده را به نمایش می گذارد. پس اگر شما نیز جزو کسانی هستید که تماس های گوناگونی را از انواع شماره های ناشناس دریافت می کنید ما به شما پیشنهاد می دهیم که این استارت اپ را از دست ندهید.

شناسایی تماس ناشناس با برنامه CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder

طبق توضیحات گذشته اصلی ترین ویژگی برنامه CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder به شناسایی تماس های ناشناس اختصاص می یابد. از اصلی ترین نقاط قوت برنامه فوق می توانیم به سرعت عمل مناسب و هم چنین دیتابیس فوق العاده اش اشاره کنیم که باعث شده است تا به کنون در چندین نمایشگاه استارت اپی بهترین جوایز را از دید کاربران و شرکت ها دریافت نماید. در کنار این لیست قدرتمند، یک دیتابیس دیگر از انواع شماره های اسپم وجود دارد که در هنگام دریافت تماس از آن ها به سرعت نامشان نمایش داده شده و تماس به صورت خودکار رد می شود.

ضبط خودکار تماس ها

دیگر نکته ای که توجه ما را به برنامه CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder جلب می کند، ضبط خودکار تماس های دریافتی می باشد. پس از دریافت تماس و پذیرفتن آن، سیستم هوشمند به سرعت فعال شده و شروع به ضبط تماس می کند. این ویژگی در بسیاری از موارد، کاملا کاربردی است؛ زیرا ما در برخی از تماس های مان اطلاعات مهمی را رد و بدل می کنیم که ممکن است پس از پایان تماس بسیاری از آن ها را فراموش نماییم. بر خلاف بسیاری از ابزار مشابه سیستم ضبط تماس به صورت کاملا خودکار عمل کرده و هیچ گونه نیازی به لمس گزینه های اضافی برای ضبط نیست.

آهنگ های زنگ ویدئویی!

کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی می توانند برای هر کدام از مخاطبین شان یک تصویر را انتخاب نمایند. این تصویر در هنگام دریافت تماس نمایش داده شده و می توانید که چه کسی با شما تماس گرفته است! این ویژگی زمانی جذاب تر می شود که به جای تصاویر یک ویدئو نمایش داده شود! گرچه در حالت عادی سیستم عامل اندروید این قابلیت را در اختیارتان نمی گذارد، اما به وسیله استارت اپ های جانبی می توانید خودتان از این قابلیت نهایت بهره را ببرید. یکی از بهترین گزینه ها برای نمایش ویدئو در هنگام دریافت تماس استفاده از نرم افزار CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder می باشد که بدون هیچ گونه نقصی عمل می کند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder اندروید :

  • مدیریت حرفه ای تماس های دریافتی بدون هیچ گونه نقصی
  • شناسایی شماره های ناشناس که با شما تماس می گیرند
  • دیتابیسی فوق العاده بزرگ و عظیم با یک سیستم پردازشی قدرتمند
  • مسدود سازی خودکار تماس های اسپم دریافتی
  • گزینه ای برای مسدود سازی دستی شماره های مد نظرتان
  • سیستم هوشمند ضبط تماس خودکار
  • آهنگ های زنگ ویدئویی

اپلیکیشن CallApp: Caller ID, Call Blocker & Call Recorder با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی خاص در زمینه مدیریت برقراری تماس توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 46.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.2 از 5.0 را به وسیله کاربران گوگل پلی دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم این برنامه را بدون هیچ گونه محدودیتی از دیتابیس عظیم وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

CallApp