Celtic Tribes – Building Strategy MMO v5.7.32 – بازی استراتژیکی و جالب “قبایل سلتیک” برای اندروید
یک عنوان سرگرم کننده و کم حجم در سبک MMO
تست شده با اجرای آنلاین

Celtic Tribes – Building Strategy MMO – قبایل سلتیک نام بازی سرگرم کننده و جالبی در سبک استراتژیکی و تاکتیکال می باشد که به صورت رایگان با قابلیت خرید درون برنامه ای تولید و عرضه شده است. استودیوی آلمانی XYRALITY GmbH مسئول ساخت، توسعه و انتشار این بازی برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی بوده است. Celtic Tribes – Building Strategy MMO همانطور که از عنوانش پیداست یک بازی در سبک MMO از نوع Real-Time Strategy می باشد که در آن شما در سرزمین هایی پهناور به رقابت با دیگر بازیکنان می پردازید. در Celtic Tribes – Building Strategy MMO شما به دنیای سلتیک ها (سرزمین های اروپای شمالی به ویژه ایرلند) می روید و در نبردهای قبایل سلتیک ها شرکت می کنید. شما یکی از این قبیله ها هستید که بخش کوچکی از سرزمین زیبا و سرسبز Gaul را در اختیار دارد. در اطراف شما و با فاصله های نه چندان زیاد، ده ها و صدها قبیله دیگر وجود دارند. همه این قبیله ها در این بازی به وسیله بازیکنان واقعی هدایت می شوند. نه تنها شما، بلکه هر کسی که در این بازی فعالیت می کند می بایست با تمام توان سعی کند تا قبیله خود را گسترش داده و آن را توسعه دهد. شما نیز می بایست با تلاش و تدابیر حساس، قبیله کوچک خود را به یک دهکده کوچک و سپس آن را به یک شهر تبدیل کنید و در نهایت شهر خود را به یک امپراطوری بزرگ تبدیل سازید! برای این کارها شما دو روش کلی دارید. روش اول گسترش دادن مرزهای دهکده خود به صورت صلح آمیز و همکاری با دیگر قبایل و تلفیق نیروها با آن ها و یا روش دوم که روش مورد علاقه سلتیک هاست! نبردهای قبیله ای و مرگبار برای به تصرف درآوردن سرزمین های مجاور!

 

Celtic Tribes - Building Strategy MMO

 

در بازی Celtic Tribes – Building Strategy MMO با پیشروی در آن می توانید بزرگ و متمدن شوید. وقتی نیروی شما به اندازه کافی زیاد باشد، دشمنان شما کمتر شده و همه می خواهند که به شما بپیوندند. اما در غیر این صورت، شما می توانید یک شکار برای دیگر قبایل قوی تر باشید و در عرض چند لحظه دهکده خود را از دست بدهید. پس اولین و احتمالاً مهم ترین نکته در بازی Celtic Tribes – Building Strategy MMO تلاش برای تقویت دهکده و گسترش آن می باشد. کلیت بازی به شکل تصاویر ثابت دنبال می شود. اگر پیش از این بازی های استراتژیکی تحت وب از جمله بازی مشهور تراویان را تجربه کرده باشید، حتماً با اولین برخورد با بازی قبایل سلتیک متوجه شباهت زیاد آن با این گونه بازی ها می شوید. Celtic Tribes – Building Strategy MMO از روی این گونه عناوین ساخته شده است و همین مسئله باعث شده تا حجم نهایی این بازی به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کند. در این بازی خبری از انیمیشن ها و افکت های متحرک زیاد نیست و کلیت آن مثل یک تصویر روی نقشه دنبال می شود. شما با کلیک روی هر آیتم می توانید توضیحات و گزینه های مخصوص به آن را در یک صفحه جداگانه ببینید و برای حمله به دهکده های اطراف نیز به همین صورت بازی را دنبال کنید. این نگرش اگرچه ممکن است برای خیلی از بازیکنان امروزی جالب نباشد، اما مانعی در چالش برانگیز بودن و جذابیت بازی ندارد. تمرکز Celtic Tribes – Building Strategy MMO روی استراتژیکی بودن آن قرار دارد نه روی گرافیک و طراحی هایش و به همین خاطر است که علاقه مندان به این بازی جزو بازیکنان حرفه ای در سبک استراتژیکی هستند. اگر شما نیز یکی از همین افراد هستید پس معطل نکنید و همین حالا آخرین نسخه رسمی این بازی را از فارسروید به صورت رایگان و تست شده دریافت نمایید.

نکات تکمیلی :

  1. بازی برای اجرا به اینترنت نیاز دارد و در حال حاضر سرورهای بازی روی اینترنت های ایرانی فعال و قابل دسترس می باشد.
  2. بازی ده ها سرور مختلف دارد که در اولین ورود سرور پیشنهادی به شما معرفی می شود. هر سرور یک بخش مجزا است و برای بازی در هرکدام می بایست یک قبیله جدید بسازید.
  3. در حال حاضر نسخه مود شده ای برای این بازی عرضه نشده و احتمالاً این بازی قابل هک شدن نیست. لطفاً از پرسیدن این سؤال در بخش نظرات خودداری کنید.
  4. بازی بدون نیاز به دیتای جانبی قابل نصب و اجرا است اما ممکن است برای دریافت بعضی از اطلاعات ضروری از داخل بازی آن ها را دانلود نماید.