Dawnblade v1.5.71 – بازی نقش محور فوق العاده شمشیرزن دلاور اندروید
یک عنوان نقش محور فوق العاده زیبا و هیجان انگیز
تست شده با اجرای آنلاین

Dawnblade – شمشیرزن دلاور عنوان یک بازی سبک نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی MonsterScope Studios برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. معمولاً بازی های نقش آفرینی نسبت به بازی های سبک های دیگر در میان گیمر ها طرفداران بیشتری دارند. چراکه گیمر ها با بازی های نقش آفرینی می توانند ارتباط بیشتری برقرار کنند و خودشان را در جایگاه کاراکتر اصلی بازی حس کنند. این موضوع از آنجایی جذاب تر می شود که گیمر خودش را در نقش یک قهرمان پیدا کند و ماجراجویانه و با عشق و علاقه خط داستانی بازی را دنبال کند. Dawnblade همه چیزی است که یک گیمر طرفدار سبک نقش آفرینی و سبک اکشن می تواند آرزویش را داشته باشد! یک بازی بسیار خوش ساخت و طراز اول که آنقدر یونیک و متفاوت است که برای وصف آن جمله ای پیدا نمی شود. ماجرای بازی در مورد یک قهرمان شمشیرزن است که اجیر شده تا جنگل سایه ها را از شر موجودات شوم پاک کند. بنابراین با شروع بازی می توانید از میان ۳ قهرمان یکی را به دلخواه انتخاب کنید و راهی جنگ با این موجودات شوید. هر قهرمان دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی است که می تواند در بخش های مختلف بازی تاثیرگذار باشد اما تفاوت های آنها آنقدر ها هم به چشم نمی آیند. البته باید بگوییم خوشبختانه مطابق معمول اکثر بازی های این سبک، قهرمان ها قابلیت ارتقاء دارند و هرچه بیشتر در بازی پیشروی کنید و بتوانید موجودات شوم را از بین ببرید امتیاز تجربه به دست می آورید و توانایی این را پیدا می کنید که بتوانید لول قهرمان خود را افزایش دهید و آن را قدرتمند کنید.

 

Dawnblade

 

علاوه بر این قابلیت، در بازی Dawnblade، با از بین بردن موجودات شوم و پیدا کردن و جمع آوری کردن سکه های بازی می توانید از بازار تجهیزات مختلف خریداری کنید و به این ترتیب قهرمان خود را بیش از پیش قدرتمند کنید. کنترل های بازی تقریباً ساده هستند و به راحتی می توانید بر تمام آنها مسلط شوید. در قسمت پایین صفحه نمایش دستگاه تان تعدادی دکمه مجازی تعبیه شده است که در قسمت راست آن می توانید از دکمه های حجومی و دفاعی استفاده کنید و در قسمت چپ آن می توانید از جوی استیک حرکتی استفاده کنید. همچنین در قسمت بالا و سمت چپ صفحه نمایش دستگاه تان هم نشانگر میزان عمر وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است و باید مراقب باشید به پایان نرسد و دائماً با پیدا کردن آیتم های شفا دهنده بازی میزان عمر خود را افزایش دهید. مراحل بازی بسیار متنوع هستند و با انواع و اقسام موجودات شرور و رؤسای قدرتمند و همچنین موانع و تله ها محتوای عمیقی را ارائه می دهند. از لحاظ بصری فضای گرافیکی بازی بسیار لذت بخش است و بدون اغرق در حد و اندازه های یک بازی کنسول گیمینگ است. طراحی هنری بازی فوق العاده است و کاراکتر ها و محیط بازی با ترکیب رنگ های خوب و جزئیات بالای خودشان نظر هر گیمری را به خود جلب می کنند. صدا گذاری ها هم عالی کار شده اند و اتمسفر جذابی را در بازی به وجود می آورند. تیم فارسروید قصد دارد بازی Dawnblade را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همین حالا می توانید این بازی را از سرور های ما دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

توجه : در صورت آماده شدن مود برای ورژن جدید، این پست بروز می گردد.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.MonsterScope.Dawnblade را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.