Blood Card v1.0 + Mod – بازی استراتژیکی و کارتی “کارت های خونین” برای اندروید به همراه دیتا + تریلر
نسخه خریداری شده به قیمت 2.99 دلار + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Blood Card – کارت های خونین بازی جالب و بسیار جذابی از استودیوی هنگ کنگی Pixel Cattle Games در سبک بازی های استراتژیکی با المان های کارتی می باشد که ابتدا برای پلتفرم PC از طریق فروشگاه استیم منتشر شد و چندماه بعد نسخه اندرویدی آن نیز با ویژگی های نسخه اورجینال بازسازی شده و با قیمت 2.99 دلار در دسترس بازیکنان سراسر دنیا قرار گرفت. فارسروید نیز مفتخرانه و درست همزمان با انتشار نسخه اندرویدی این بازی، برای اولین بار در ایران آن را تهیه و اقدام به انتشار آن می کند. بازی Blood Card یک عنوان جالب چندمنظوره است. در حالی که ژانر اصلی بازی استراتژیکی است، سبک اصلی بازی کارتی می باشد. در ساخت این بازی از سبک های مختلف به ویژه Rougelike و RPG استفاده شده است اما اصلی ترین ماهیت این بازی در سبک بازی های کارتی است که در آن وظیفه اصلی بازیکنان جمع آوری دسته کارت ها و استفاده از آن ها در نبردهای حماسی در مقابل دشمنان است. در حقیقت اصلی ترین کار شما در طول بازی جمع آوری این کارت ها به شکلی استراتژیک و تاکتیکی است. شما در نقش یک قهرمان افسانه ای هستید که در قلب پایگاه دشمنان یعنی یک سیاه چال بزرگ حضور دارد و صدها دشمن و اهریمن او را احاطه کردند. شما باید در نقش این قهرمان در حین رویارویی با دشمنان یا فرار کنید یا تا آخرین قطره خون برای مقابله با شیاطین تلاش کنید! قوانین بازی ساده اما بسیار مرگبار هستند.

 

Blood Card

 

در بازی Blood Card کارت ها همان چیزی هستند که نه فقط برای حمله و تهاجم علیه دشمنان مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه آیتم های اصلی نشان دهنده مقاومت شما هستند و به محض تمام شدن کارت های شما بازی نیز تمام شده و قهرمان شما در مقابل مرگ تسلیم خواهد شد. در طول مراحل بازی شما به 3 منطقه بزرگ و اصلی می روید و در مقابل 60 نوع دشمن از شیاطین و اهریمن قرار می گیرید. به جز این دشمنان ساده، 10 رئیس خطرناک نیز در این بازی وجود دارند که نابود کردن آن ها چالش سختی برای بازیکنان خواهد بود. در این بازی یک دشمن اصلی وجود دارد و آن هم رئیس مرحله آخر است. او به صورت مداوم در تعقیب شماست و بعضی اوقات شما می توانید با او وارد نبرد شوید. شما با کشف کارت ها و جمع آوری آن ها می توانید کارهای زیادی کنید. می توانید از نیروهای جادویی تاریک استفاده کنید و یا کومبوهای جالبی علیه دشمنان پیاده سازی کنید. در مجموع نزدیک به 230 نوع کارت مختلف در این بازی وجود دارد. همچنین بیشتر از 40 مرحله و مأموریت در انتظار شماست تا آن ها را یکی پس از دیگری انجام دهید. در Blood Card یک فروشگاه جالب وجود دارد که می توانید از آن اقدام به خرید آیتم های مختلف کنید. همچنین قابل گفتن است که بازی کارت های خونین دارای چند مد مختلف از جمله مد روزانه برای کسب جوایز امتیازی می باشد. در انتهای همین مطلب می توانید این بازی زیبا و سرگرم کننده را که با گرافیک پیکسلی و بسیار جذابی طراحی شده است به شکل تست شده و رایگان از فارسروید دانلود کنید.

تغییرات نسخه ی v1.0 :

* انتشار اولین نسخه در گوگل پلی.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.pixelcattlegames.bloodcards را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.