Ascension v2.4.16 + Mod – بازی کارتی سرگرم کننده “صعود” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Ascension – صعود نامی از یک بازی معروف و قدیمی در سبک بازی های کارتی (تخته ای یا رومیزی) است که ابتدا در سال 2011 توسط کمپانی آمریکایی Playdek توسعه داده شد و بعد از نسخه های فیزیکی، به حالت یک بازی دیجیتالی عرضه شد. در سال 2014 اولین نسخه رسمی این بازی برای سیستم عامل اندروید در دسترس قرار گرفت. این بازی یکی از معدود بازی های کارتی است که طی سال های اخیر چندین و چند بسته الحاقی برای آن عرضه شده است. همچنین باید گفت که این بازی که در ابتدا با عنوان Ascension: Chronicle of the Godslayer منتشر شد، اولین بازی لایسنس دار رسمی از یک بازی کارتی برای موبایل ها می باشد که توسط استودیوی Asmodee Digital برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی توسعه داده شده است. بعد از چند سال و با اضافه شدن چند بسته الحاقی، این بازی با نام اصلی Ascension در منابع مختلف منتشر شده است. Ascension یا صعود داستانی جالب و تاریخی را بازگو می کند. طبق ماجرای نقل شده از سازندگان، داستان بازی راجع به یک منطقه کوهستانی و رمزآلود به نام Alosya که در یک دره بین چند کوه واقع شده است می باشد. قرن ها ساکنین این منطقه از هرگونه تعامل و رابطه با دنیای بیرون خودداری کرده و این منطقه را به یک مکان عجیب و دورافتاده تبدیل کردند. ساکنین دره Alosya از تمدن های باستانی هستند که چندین قرن است در این منطقه زندگی می کنند. این تمدن ها بارها تا مرز فروپاشی رفته اند اما سرنوشت آن ها نابودی نبوده است. خدای مردم این سرزمین، زندگی و مرگ هستند. به همین منظور آن ها دو معبد بزرگ برای این موارد می سازند تا از این طریق احترام و ارزش خود را نشان دهند. اما سال ها بعد، فساد و دوگانگی در این سرزمین رواج پیدا می کند. تعداد زیادی از مردم این مکان با کمک یکدیگر سومین معبد را نیز می سازند و نام آن را جاودانگی می گذارند و به همین خاطر تعادل همیشگی و باستانی را از بین می برند که عواقب ناخوشایندی برایشان در پی خواهد داشت.

 

Ascension

 

در بازی Ascension شما قرار است به این سرزمین سفر کنید و ماجراها و رمز و رازهای این دره را کشف کنید. اقدام ساکنین این منطقه باعث می شود تا تغییرات عمده ای در این سرزمین صوررت بگیرد. هیولاها و نیروهای ماورایی از دل کوهستان ها بیرون آمده و هرج و مرج وحشتناکی در سراسر این سرزمین شروع می شود. شما وظیفه دارید تا در قالب یک بازی کارتی، با کمک کارت ها و نیروهای مختلف که بیش از 50 کارت مختلف هستند، در مأموریت های بازی مشارکت کنید و برای کنترل اوضاع اقدام کنید. کلیت بازی کمی بیش از حد عادی پیچیده به نظر می رسد و معمولاً فقط عاشقان بازی های کارتی می توانند خیلی زود با چنین بازی هایی ارتباط برقرار کنند. اما با این حال سیستم آموزشی جالبی در ابتدای بازی وجود دارد که به شما نحوه انجام بازی را یاد می دهد. بازی Ascension دارای دو بخش اصلی آفلاین و آنلاین است. در بخش آفلاین می توانید در مقابل هوش مصنوعی اقدام به بازی کنید و در رقابت های کارتی تلاش کنید تا پیروز شوید. در بخش آنلاین نیز می توانید به صورت اینترنتی و همزمان با دیگر بازیکنان آنلاین به رقابت بپردازید. سازندگان بازی می گویند تلاش زیادی در بخش طراحی ها و گرافیک بازی داشته اند و بهینه سازی های صورت گرفته در این بازی باعث می شود تا بتوان آن را مطابق با توانایی و قدرت پردازشی دستگاه ها اجرا کرد. تمام طرح های این بازی به صورت نقاشی های دستی انجام شده اند. از فروشگاه این بازی می توان 10 بسته الحاقی متفاوت را برای Ascension خریداری کرد. فارسروید نسخه معمولی و مود شده این بازی را در کنار فایل دیتای آن به صورت تست شده جهت دانلود فراهم آورده است.

توجه: در نسخه مود، تمام آیتم های پرمیوم آنلاک شده می باشند.

تغییرات نسخه ی v2.4.16 :

* برطرف سازی مشکلات بازی

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.playdekgames.android.Ascension را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.