Auto Brawl Chess v36.0.9 – بازی استراتژیکی “نبردهای خودکار” برای دستگاه های اندروید
یک عنوان اینترنتی – آنلاین در زمینه بازیهای استراتژیک و رقابتی
تست شده با اجرای آنلاین

Auto Brawl Chess – نبردهای خودکار دومین بازی رسمی استودیوی PANORAMIK GAMES LTD کشور قبرس است که در سبک استراتژی ساخته و به صورت کاملاً رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است. فارسروید اولین وب سایت ایرانی منتشر کننده این بازی در سطح وب است و آن را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده و آخرین نسخه آن را به صورت مجزا ارائه کرده است. بازی Auto Brawl Chess در سبک turn-based strategy RPG منتشر شده و ترکیب جالبی از بازی های نقش آفرینی و استراتژیکی نوبتی است. البته که به جز این ترکیب، در این بازی المان هایی اکشن هم دیده می شود. این بازی هم مثل ده ها بازی مشابه در سبک استراتژیکی نوبتی ویژگی هایی استاندارد و کلی دارد. از جمله مهم ترین ویژگی های قابل توجه در بازی Auto Brawl Chess سیستم جالب ارتقاء رسانی نیروها است که در آن می توانید با ادغام کردن نیروهای یکسان یک نیروی قوی تر بسازید و مجدداً نیروی جدید را با ادغام کردن با یک نیروی هم رده به یک درجه بالاتر ارتقاء دهید. این سیستم ارتقاء رسانی بسیار جالب و البته کارآمد است. همچنین باید گفت که بازی نبردهای خودکار یک عنوان تاکتیکال است که أر آن بازیکنان می تانند با توجه به انتخاب های خودشان یک استراتژی نبرد بسازند و با تاکتیک های مختلف در مبارزات شرکت کنند. در ادامه با فارسروید در معرفی بیشتر این بازی همراه باشید.

 

Auto-Brawl-Chess

 

بازی Auto Brawl Chess یا نبردهای خودکار شما را در مقام یک رهبر جنگی قرار می دهد. وظیفه شما هدایت، مدیریت و رهبری یک کمپ نظامی است. شما باید پایگاه نظامی خود را با بهترین نیروهای دفاعی و هجومی محافظت کنید. در بازی نبردهای خودکار امکان آنلاک کردن ده ها نیرو و قهرمان مختلف در کلاس بندی های گوناگون وجود دارد. هرکدام از این نیروها ویژگی هایی خاص داشته و سبک مبارزاتی منحصر به خودشان را دارند. این قهرمانان در قالب کارت های متنوع در طول بازی قابل دستیابی هستند. سازنده بازی می گوید که Auto Brawl Chess به جز بخش انفرادی، دارای یک بخش آنلاین چند نفره است که در آن شما می توانید به صورت اینترنتی با دیگر بازیکنان به نبرد بپردازید و حسابی سرگرم و هیجان زده شوید. بخش آنلاین بازی همچنین دارای کلن های مختلف است و شما می توانید به یکی از آن ها بپیوندید و یا کلن خودتان را راه بی اندازید. بخش آنلاین بازی مدهای متنوعی مثل Ranked Battles, Brawl, Arena matches, Tournaments, Survival, Raids, Events دارد. همچنین باید گفت که در بخش های گوناگون بازی نبردهای خودکار دستاوردها و جوایز زیادی وجود دارند که به شما در روند ارتقاء و پیشرفت کمک زیادی خواهند کرد. برای تجربه این بازی می توانید از طریق لینک های مستقیم موجود در بخش دانلود باکس فارسروید در ادامه این مطلب اقدام کنید.

توجه: در صورت آماده شدن مود برای ورژن جدید بازی؛ به جعبه دانلود اضافه می گردد.

 

آموزش نصب بازی Auto Brawl Chess :

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده ان قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات