Slash of Sword 2 – Offline RPG Action Strategy v1.93.3 + Mod – بازی نقش آفرینی جذاب و سرگرم کننده “ضربه شمشیر 2” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Slash of Sword 2 – Offline RPG Action Strategy – ضربه شمشیر 2 نام دومین بازی از مجموعه Slash of Sword است که بعد از قسمت اول یعنی Slash of Sword Arena and Fights توسط استودیوی روسی NoTriple-A Games به شکل رایگان برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شده است. فارسروید این بار نیز برای اولین بار در بین تمام سایت های ایرانی اقدام به معرفی و انتشار یک بازی سرگرم کننده و مهیج دیگر در سبک نقش آفرینی کرده و آخرین نسخه آن را همراه با یک نسخه مود شده و فایل دیتای آفلاین تدارک دیده است. این بازی در حقیقت به خاطر موفقیت چشم گیر نسخه اول ساخته شد و با امکانات بیشتر، گرافیک بهتر، گیم پلی روان تر و در کل سبک و سیاق تکامل یافته تر طراحی و عرضه شد. پس اگر از دوست داران بازی های سبک نقش افرینی هستید، این بازی زیبا را از دست ندهید. سازنده بازی مدعی شده که Slash of Sword 2 – Offline RPG Action Strategy همانطور که از نامش پیداست، یک بازی چند سبکی است و در آن می توانید المان هایی از سبک های جانبی مثل اکشن، استراتژی و ماجراجویانه را در کنار سبک اصلی یعنی نقش آفرینی مشاهده کنید و یک بازی چندمنظوره را تجربه کنید. با فارسروید در معرفی این بازی زیبا و سرگرم کننده همراه باشید.

 

Slash of Sword 2 - Offline RPG Action Strategy

 

Slash of Sword 2 – Offline RPG Action Strategy درواقع ادامه قسمت قبلی است و به گفته سازنده بازی، این عنوان در حقیقت نسخه ای کامل تر با مراحل جدیدتر، گرافیک بهتر و ویژگی های مدرن تر است. طبق داستان بازی، شما در نقش یک جنگجو هستید که به خاطر جنایتی که مرتکب نشده برای مبارزه در آرنا (زمین های نبرد) با مبارزان قدرتمند فرستاده می شوید. در واقع شما به جایی تبعید شده اید که همه چیز به نوعی علیه شماست. بنابراین باید برای بقاء خود از هر چیزی که می توانید استفاده کنید. مهم ترین چیز کسب پیروزی در مبارزاتی که است که پیش روی شماست. برای کسب پیروزی در این نبردها شما باید با استراتژی های مبارزاتی و تاکتیک های جنگی مختلف آشنا شوید و مهارت های شخصیت داستان را ارتقاء دهید. از دیگر مأموریت های شما در بازی Slash of Sword 2 – Offline RPG Action Strategy تلاش برای مدیریت بحران های گوناگون است. اما این فقط بخشی از داستان این بازی است. در طول این بازی تعداد زیادی داستان و ماجراجویی های دیگر نیز در انتظار شماست که نکته مهم همه آن ها انتخاب ها و تصمیمات شماست. در حقیقت با انتخاب هایی که از بین گزینه های مختلف می کنید، می توانید خط داستانی بازی را تغییر دهید. شما در بازی Slash of Sword 2 – Offline RPG Action Strategy به مکان ها و سرزمین های گوناگونی سفر می کنید و با شخصیت های متعددی رو به رو می شوید. بازی دارای بخش تکامل یافته ای برای شخصی سازی و سفارشی کردن آیتم های بازی است که در آن می توانید اقدام به خرید یا ارتقاء انواع سلاح ها و آیتم ها و تجهیزات متنوع کنید. بازی Slash of Sword 2 – Offline RPG Action Strategy یک عنوان سرگرم کننده با مدل سازی هایی کاملاً سه بعدی و گرافیک بهینه شده است که می تواند هر علاقه مندی به بازی های نقش آفرینی را به خوبی سرگرم کند. پس اگر از دوست داران این سبک از بازی ها هستید و می خواهید یک ماجراجویی خاص و متفاوت را تجربه کنید، همین حالا این بازی را از بخش دانلود باکس فارسروید دریافت کنید.

توجه : شما با هر بار ورود به بازی مقدار زیادی پول دریافت می کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه com.Notriplea.SlashOfSwordRebelliousJousting را در Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.