Animal Crossing: Pocket Camp v5.6.0 – بازی شبیه سازی “زندگی حیوانات: کمپ کوچک” برای اندروید
یک بازی جالب و سرگرم کننده دیگر از کمپانی Nintendo
تست شده با اجرای آنلاین

Animal Crossing: Pocket Camp – زندگی حیوانات: کمپ کوچک یک بازی بسیار زیبا و فانتزی دیگر از استودیوی معروف و معتبر Nintendo برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی است. این بازی به صورت رایگان توسعه داده شده و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است اما از جایی که این بازی هم مثل خیلی دیگر از بازی های مشابه در دسترس بازیکنان ایرانی نیست، کاربران ایرانی نمی توانند در حالت عادی آن را از گوگل پلی دانلود کنند. به همین خاطر شما عزیزان می توانید آخرین نسخه این بازی را به صورت رایگان و تست شده از سرورهای فارسروید دانلود کنید و به راحتی این بازی را بدون هیچ مشکلی روی دستگاه خود نصب و اجرا کنید. Animal Crossing: Pocket Camp نیز مثل خیلی دیگر از بازی های کمپانی نینتندو از جمله بازی های فانتزی و کودکانه به حساب می رود. به نظر می رسد این کمپانی برای بخش بازی های موبایلی خود روی ساخت بازی های این چنینی سرمایه گذاری کرده و مخاطب هدفمند آن کودکان و خردسالان هستند. بازی Animal Crossing: Pocket Camp نیز دقیقاً یکی از همین بازی هاست اما حقیقت اینجاست که ساختار کلی این بازی آنقدر جالب است که نمی توان آن را صرفاً یک بازی پیش پا افتاده برای کودکان دانست و شاید بهتر باشد فقط ظاهر و شخصیت پردازی های آن را کودکانه بدانیم. جالب است که بدانید این بازی برخلاف ظاهری که دارد، اتفاقاً یک بازی مدیریتی و حرفه ای است که شاید خیلی هم برای کودکان مناسب به نظر نرسد و نکته خیلی مهم دیگری که در این بازی وجود دارد، دیالوگ های متعدد شخصیت ها با یکدیگر و امکان انتخاب گزینه های مختلف توسط بازیکن از بین دیالوگ های گوناگون است که همین مسئله سبب می شود تا روند بازی تغییر کند. به همین خاطر باید گفت که در بازی زندگی حیوانات: کمپ کوچک آشنایی با زبان انگلیسی در حد کم لازم است در غیر این صورت شما متوجه روند بازی و انتخاب های درست نمی شوید.

برخی از ویژگی های بازی Animal Crossing: Pocket Camp اندروید :

  • گرافیک بسیار جذاب و انیمیشنی
  • طراحی های سه بعدی و جالب
  • سبک گیم پلی سوم شخص
  • شبیه سازی جالب از یک ماجراجویی مدیریتی و فانتزی کودکانه
  • امکان ساخت، توسعه و مدیریت یک کمپ جذاب
  • قابلیت ساخت شخصیت اصلی بازی مطابق با انتخاب های شما مثل جنسیت، مدل مو، رنگ پوست، مدل چشم و غیره
  • وجود شخصیت های گوناگون در بخش داستانی بازی
  • وجود صدها خط دیالوگ و امکان انتخاب دیالوگ های شخصیت شما از بین چند گزینه و تغییر روند بازی
  • مأموریت های متعدد و امکان سفر به نقاط متفاوت
  • وجود بیش از 100 نوع حیوان در این کمپ و امکان آشنایی با هر کدام

Animal Crossing: Pocket Camp یک بازی به ظاهر کودکانه با مضامینی بسیار شاداب و نشاط آور است که در کنار طراحی های زیبا و گرافیک رنگارنگ تأثیرپذیری بسیار زیادی دارد. اگرچه همانطور که گفته شد ظاهر و کلیت این بازی به نظر می رسد که صرفاً برای کودکان طراحی شده اما گسترده بودن بخش های مختلف این بازی باعث می شود تا بتوان بازی زندگی حیوانات را یک بازی برای تمامی سنین دانست. برای آشنایی بیشتر با Animal Crossing: Pocket Camp می توانید ویدئوی تریلر آن را که توسط فارسروید برای شما آماده سازی شده است را مشاهده کنید و سپس آخرین نسخه آن را از سرورهای سایت دریافت کنید.

توجه :

1 – بازی تنها برروی دستگاه های با پردازنده 64 بیتی [ARM64] نصب می شود
2 – برای این بازی هیچ نسخه هک شده یا مود شده ای در دسترس نیست. در صورتی که چنین نسخه ای برای این بازی عرضه شود فارسروید آن را در اختیار شما قرار خواهد داد

 

Animal Crossing: Pocket Camp