Talking Alarm Clock Beyond v4.8.5 – اپلیکیشن ساعت زنگدار سخنگو اندروید!
نسخه آنلاک و کامل برنامه به ارزش 1.99 دلار

Talking Alarm Clock Beyond عنوان یک اپلیکیشن ساعت زنگدار سخنگو و حرفه ای می باشد که توسط Sentry Apps توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از رایج ترین استفاده های ما از گوشی های هوشمند اندرویدی مان فعال سازی ساعت زنگدار آن می باشد. متاسفانه بار ها و بار ها دیده می شود که برخی از کاربران با توجه به داشتن خوابی سنگین نمی توانند به موقع از خواب بیدار شده و به فعالیت های روزمره خود رسیدگی کنند! این موضوع یکی از اصلی ترین دلایلی است که باعث می شود توسعه دهندگان دست به کار شده و کاربران نیز به سراغ استارت اپ های جانبی منتشر شده در این زمینه بروند. با یک جست و جوی ساده در وب سایت فارسروید شما عزیزان می توانید به مجموعه ای از ساعت های زنگدار مختلف با امکانات گوناگون دسترسی پیدا کنید؛ اما در این پست قصد داریم شما را با یک استارت اپ خاص آشنا نماییم. برنامه ای که کمک می کند روز خود را با هیجان و بدون هیچ گونه استرسی آغاز کنید. نرم افزار Talking Alarm Clock Beyond به شما عزیزان اجازه می دهد که به موقع از خواب بیدار شده و به مجموعه ای از امکانات و قابلیت های متنوع دسترسی داشته باشید. بر خلاف استارت اپ پیش فرض سیستم عامل اندروید هر آن چیزی که برای، بیداری به موقع به آن نیاز دارید در اختیارتان قرار داده می شود. پس بهتر است این پست را از دست نداده و ما را همراهی کنید.

Talking Alarm Clock Beyond گزینه ای مناسب برای بیداری از خواب بدون استرس

یکی از مشکلاتی که گاها کاربران اسمارت فون های اندرویدی و یا آی او اس با آن رو به رو می شوند، استرس مداوم پس از بیدار شدن از خواب، توسط آلارم گوشی می باشد. این موضوع دلایل مختلفی دارد که یکی از اصلی ترین آن ها را می توان صدای زنگ نا مناسب و ولوم بالای آن دانست. بدین منظور توسعه دهندگان برنامه های اندرویدی از یک سیستم خاص افزایشی برای آلارم ها استفاده می کنند که حجم صدا را به مرور زمان افزایش داده و کمک می کند که کاربر به مرور زمان از خواب بیدار شود. اما سازندگان اپلیکیشن Talking Alarm Clock Beyond از یک ویژگی خاص دیگر استفاده کرده اند. همان گونه که از عنوان پست نیز می توان فهمید از مهم ترین قابلیت های این ساعت زنگدار سخنگو بودن آن است! این بدان معناست که شما عزیزان می توانید از جملات و سخنان انگیزشی برای بیدار شدن از خواب استفاده کنید. شما نه تنها می توانید از این ویژگی نهایت بهره را ببرید، بلکه قادر خواهید بود که از موزیک های موجود در حافظه و یا حتی یک رادیو آنلاین به جای صدای هشدار استفاده نمایید.

حتی اگر خوابی سنگین دارید از خواب بیدار شوید!

بار ها و بار ها در اطراف مان دیده ایم که افرادی، چندین تایم مختلف را به عنوان آلارم بیداری انتخاب نموده تا بتوانند در زمان مناسب بیدار شده و به فعالیت های خود ادامه دهند. این موضوع نه تنها برای اطرافیان بلکه شاهد برای خود شما نیز اتفاق افتاده باشد! اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که خوابی سنگین دارید پس یکی از بهترین برنامه های موجود برای بیداری به موقع Talking Alarm Clock Beyond می باشد. در این نرم افزار مجموعه ای از امکانات متنوع در اختیارتان قرار داده می شود که به عنوان مثال می توانیم به مسائل ریاضی اشاره کنیم! اگر تصور می کنید که نمی توانید به موقع از خواب بیدار شوید، تنها کافی است تا بخش مسائل ریاضی را فعال کنید. در این حالت صدای آلارم زمانی متوقف می شود که شما به سوال ریاضی پرسیده شده پاسخ درست را بدهید. جدای از حالت مسئله ریاضی چندین حالت دیگر نیز در دسترس می باشد که در میان آن ها می توان به پازل، راه رفتن، تکان دادن گوشی و … اشاره کرد.

Mayday حالتی خاص برای کسانی که به سختی از خواب بیدار می شوند

همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم نرم افزار Talking Alarm Clock Beyond برای کسانی طراحی شده که خوابی سنگین داشته و نمی توانند به موقع از خواب بیدار شوند. به همین دلیل ما شاهد یک ویژگی بی نقص در این استارت اپ هستیم. این قابلیت که با نام Mayday شناخته می شود به عنوان یک پشتیبان برای آلارم های تنظیم شده به شمار می رود. بدین منظور کاربر حتی اگر پخش آلارم را متوقف ساخته و به سوالاتی پرسیده شده پاسخ دهد و هم چنان نیز بخوابد این پشتیبان تنها چند دقیقه بعد آلارم جدیدی را فعال می کند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Talking Alarm Clock Beyond اندروید :

  • تنظیم زنگ هشدار و یادآور برای کسانی که خوابی سنگین داشته و یا اینکه نمی خواهند وظایف مهم خود را فراموش کنند
  • فعال سازی سریع با بوت شدن اسمارت فون
  • روش های مختلفی برای بیدار شدن کسانی که خوابی سنگین دارند، نظیر حل پازل، پاسخ به سوال ریاضی و …
  • بیدار شدن با آهنگ مورد علاقه خود و یا پخش یک ایستگاه رادیویی خاص
  • تنظیم آلارم با استفاده از دستیار هوشمند گوگل
  • تنظیم جملات انگیزشی و خاص به عنوان صدای هشدار
  • قابلیت تکرار برای جلوگیری از تنظیم چندین آلارم مختلف
  • پشتیبان گیری از اطلاعات و بازیابی آن ها در هر زمان و مکانی
  • حالت بی نظیر Mayday برای جلوگیری از بیداری و خوابیدن دوباره!
  • تنظیم مدت زمان تعویق بین دو آلارم مختلف

اپلیکیشن Talking Alarm Clock Beyond با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی متنوع توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 1.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.7 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه آنلاک شده آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از سرور های پر سرعت وب سایت فارسروید دریافت نمایید.