review ratingreview ratingreview ratingreview ratingreview rating
0 0 Voter

Yuka – Product scan v3.1 [Premium] – اپلیکیشن اسکن مواد غذایی و آرایشی اندروید
نسخه پریمیوم و کامل برنامه برای اولین بار در ایران

تمامی انسان ها در هر روز از مواد غذایی، آرایشی و یا بهداشتی مختلفی استفاده می کنند که هر کدام از آن ها تاثیری خاص بر روی بدن و یا محیط زیست دارد ؛ یکی از مهم ترین مسائلی که کم تر کسی به آن توجه می کند میزان شدت این تاثیرات است! تا جایی که برخی از مواد مصرفی رایج توسط ما می توانند بسیار مضر باشند و اثرات جبران ناپذیری را در ظاهر و یا اندام های داخلی ایجاد نمایند. Yuka – Product scan Premium عنوان یک اپلیکیشن اسکن مواد غذایی و آرایشی می باشد که توسط Yuka Apps برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. در دنیایی که بسیاری از محصولات دارای برچسب هایی نا مفهوم برای ما هستند، یوکا کمک می کند تا به معنای آن ها دست بیابیم و بدانیم که چه تاثیری بر روی سلامتی ما دارند. این نرم فزار برای نشان دادن میزان مفید و یا مضر بودن محصولات مختلف از چهار رنگ مختلف استفاده می کند. شاید بتوان یکی از برترین نقاط قوت این استارت اپ را در دیتابیس عظیمش دانست ؛ به گونه ای که میلیون ها محصول مختلف را تحت پشتیبانی خود قرار می دهد. اگر یک ماده غذایی و یا بهداشتی از امتیاز لازم برخوردار نباشد سیستم هوشمند موجود یک محصول جایگزین را به شما عزیزان پیشنهاد می دهد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Yuka – Product scan اندروید :

  • اسکن تاثیر مواد غذایی و یا آرایشی بر روی سلامتی انسان ها
  • نمایش میزان مفید و یا مضر بودن مواد به وسیله چهار رنگ مختلف
  • پشتیبانی از یک دیتابیس فوق العاده قوی با میلیون ها محصول گوناگون
  • دریافت توصیه هایی کاملا هوشمندانه در صورت مفید نبودن مواد اسکن شده
  • مستقل از هر گونه پایگاه داده سلامتی موجود در سطح وب
  • محیط کاربری بسیار ساده و آسان

اپلیکیشن Yuka – Product scan با بهره مندی از یک قابلیت کمیاب و فوق العاده توانسته است با بیش از 5 میلیون دانلود از سراسر جهان امتیاز 4.5 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پریمیوم آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وبسایت فارسروید دریافت نمایید ؛ همانطور که ذکر شده این برنامه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی شده است.

تغییرات نسخه v3.1 :

* امکان اسکن آفلاین!

 

Yuka - Product scan Premium

 

فال عشق

فال عشق

با اپلیکیشن عاشقنامه ببینید بچه تون چه شکلی میشه و فال عشق با اثر انگشت، فال اسم، فال روزانه، فال حافظ، فال ماه تولد و فال اسم بگیرید

دانلود اپلیکیشن عاشقنامه

وقــت دانــلود رســید

نقد و بررسی ارسال نقد و بررسی

در رابطه با برنامه اسکن مواد غذایی و آرایشی اندروید
0
هنوز هیچ نقد و بررسی ثبت نشده است - اولین نقد را شما ثبت کنید :)

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

در رابطه با برنامه اسکن مواد غذایی و آرایشی اندروید
0
giftcard ×