Workout Timer v1.0 تایمر HIIT و Tabata برای دستگاه های اندروید
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 1.49 دلار در گوگل پلی

تا به حال اپلیکیشن های مختلفی برای کمک به ورزش و انجام حرکات ورزشی در فارسروید خدمت شما عزیزان معرفی کرده ایم. امروز نیز با یک اپلیکیشن بسیار کاربردی دیگر در خدمت شما هستیم. Workout Timer عنوان یک اپلیکیشن تایمر پیشرفته و تخصصی برای ورزش و حرکات تمرینی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Pstrong توسعه و با قیمت 1.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. اکثر ورزش هایی که ما انجام می دهیم شامل یک سری حرکات تمرینی است که پشت سر هم یا به صورت ترکیبی انجام می شوند. این قضیه هم شامل ورزش های حرفه ای و هم شامل ورزش های هوازی‌ و غیر حرفه ای است. برای مثال برای گرم کردن بدن از حرکاتی مثل دراز نشست، پروانه و …. استفاده می کنیم. برای این که بتوانیم کیفیت و کمیت حرکات ورزشی را بهبود ببخشیم لازم است که میزان انجام آن را در هر جلسه تمرینی اندازه بگیریم تا هم بتوانیم طبق برنامه ریزی جلو برویم و هم برای بهبود آن هدف گذاری واقع گرایانه تری انجام دهیم. برای چنین کاری می توان از کرونومتر و یا تایمر موجود روی گوشی استفاده کرد. اما با استفاده از اپلیکیشنی که به صورت تخصصی برای چنین کاری ساخته شده است،‌ این کار با دقت و کیفیت بهتری انجام می پذیرد. از این برنامه علاوه بر حرکات ورزشی روتین و ساده، می توان برای تمرین های دوره ای HIIT و Tabata  نیز استفاده کرد. برای همین می توان به دو صورت از این اپلیکیشن استفاده نمود. حالت اول استفاده از آن با امکانات موجود در اپلیکیشن و حالت بعدی استفاده از آن به صورت پیشرفته و شخصی سازی کامل است. می توان برای هر نوع تمرینی تایمر و تعداد ست ها را تنظیم کرده و به راحتی آن ها را پیگیری نمود. اگر به صورت منظم به باشگاه می روید یا در خانه تمرین می کنید، این برنامه دستیار ورزشی خوبی برایتان خواهد بود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Workout Timer اندروید :

  • انجام حرکات ورزشی با وزنه
  • انجام تمرین با وزن بدن و تمرینات کراس فیت هفت دقیقه ای
  • تایمر دوره ای مناسب برای انجام حرکات HIIT و tabata
  • قابل استفاده برای بوکس و مارشال آرتز
  • انجام حرکات کششی
  • قابل استفاده برای یوگا و جلسات مدیتیشن
  • تنظیم دلخواه ست ها، شمارش معکوس، تمرین و زمان استراحت
  • رابط کاربری کاملا تعاملی و بسیار ساده و آسان برای استفاده
  • قابلیت پیکربندی جداگانه وقفه بین حرکات و دنبال کردن زنجیره ای از حرکات دارای وقفه
  • عدم نمایش هیچ گونه ای از تبلیغات در برنامه و یا درخواست دسترسی های غیر ضروری

اپلیکیشن Workout Timer‏ با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده و کامل این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما ورزشکاران معرفی شده و جدیدترین نسخه کامل اش پیش روی شما قرار دارد.

توجه : با کمک برنامه SAI باید برنامه را نصب کنید – از داخل برنامه تمام فایل های برنامه را تیک بزنید و روی INSTALL کلیک کنید.

تغییرات نسخه  v1.0:

* انتشار اولین نسخه از اپلیکیشن در گوگل پلی

 

Workout Timer