Accurate Weather App PRO v1.5.32 – هواشناسی حرفه ای برای اندروید
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 4.99 دلار

شرایط جوی و آب و هوایی در اغلب نقاط به طور پیوسته تغییر می کند و نمی توان برای آن روند مشخصی را پیش بینی کرد. به همین خاطر لازم است که پیش بینی ها در بازه های زمانی کوتاهی انجام گیرند. دسترسی به پیش بینی های آب و هوایی به ما کمک می کند تا بهتر برای آینده خود برنامه ریزی کرده و تصمیمات خود را به صورت آگاهانه تر و با دوراندیشی بیشتری بگیریم. خوشبختانه در دنیای امروز دسترسی به اطلاعات آب و هوایی بسیار آسان شده است و انواع وب سایت ها و شبکه های تلویزیونی و رادیویی هستند که چنین اطلاعاتی را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که اطلاعات دقیق آب و هوایی را در گوشی های شما به صورت ساده و آسان در دسترس قرار می دهد. Accurate Weather App PRO عنوان یک اپلیکیشن برای دریافت اطلاعات دقیق هواشناسی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Coocent توسعه و با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن های هواشناسی اندروید است و پیش بینی های دقیق از آب و هوا برای روزها و ساعات آینده در اختیار کاربرانش قرار می دهد. علاوه بر این می تواند آنها را از اتفاقات مهم و تغییرات تاثیر گذار آب و هوایی مثل بارش های شدید، طوفان، سیلاب و غیره مطلع سازد. برای هر روز شرایط آب و هوایی با جزئیات کامل مثل درجه حرارت واقعی، احتمال بارش باران و میزان آن، میزان رطوبت فعلی، سرعت باد و جهت آن پیش بینی می شود. پیش بینی های ساعتی برای ۷۲ ساعت آینده در دسترس هستند و پیش بینی های روزانه هم تا ۱۰ روز آینده اطلاعات را ارائه می دهند. علاوه اطلاعات آب و هوایی، تصاویر ماهواره ای و اطلاعات جانبی مثل زمان طلوع و غروب آفتاب نیز در اختیار کاربر قرار می گیرد. اگر نگران وضعیت آلودگی هوا هستید می توانید با این برنامه شاخص های مرتبط با سلامت آب و هوا را برای محل زندگی خود به صورت دقیق دریافت کنید

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Accurate Weather App PRO اندروید:

  • ارائه پیش بینی ساعتی برای 72 ساعت آینده و پیش بینی های روزانه برای ده روز آینده
  • نمایش کیفیت هوا از جمله شاخص PM 2.5، PM 10، SO2، NO2، O3، CO
  • تصویر ماهواره ای و رادار هوا
  • زمان غروب و زمان طلوع آفتاب
  • نمودارهای پیش بینی وضع هوا به صورت ساعتی و روزانه
  • هشدارهای تغییرات شدید آب و هوا مانند هوای طوفانی، موج گرما، رعد و برق، باران شدید و غیره.
  • تغییر واحد: دما (℃ / ℉)، قالب زمان (12 ساعت / 24 ساعت)، بارش (mm / cm)، سرعت باد (کیلومتر در ساعت، مایل در ساعت، م / ثانیه)، دید (مایل / کیلومتر)
  • اطلاعات مختلف آب و هوا: دما، باد، رطوبت، نقطه شبنم، بارش، دید، طلوع آفتاب، غروب خورشید، کیفیت هوا، ماوراء بنفش

اپلیکیشن Accurate Weather App PRO یکی از کامل ترین و دقیق ترین اپلیکیشن های هواشناسی است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Weather Pro - The Most Accurate Weather App