Weather Forecast Pro – No Ads v1.0.0 نمایش پیش بینی آب و هوا به صورت ساعتی، روزانه و ماهانه با رابط کاربری زیبا در اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی

انسان ها در طبیعت متولد شده اند و محصول آن هستند. این بدان معنی است که انسان را نمی توان از طبیعت جدا تصور کرد. انسان همواره کوشیده است تا هر چه بیشتر بتوانید محیط اطراف خود را تحت کنترلش درآورد و تا حدود زیادی هم در این زمینه موفقیت کسب کرده است. البته همه جنبه های طبیعت را نمی توان کنترل کرد. آب و هوا از جمله چیز هایی که انسان نتوانسته بر آن مسلط شود. برای همین کوشیده است که تا جای ممکن بتواند آن را پیش بینی کرده و برایش آماده گردد. پیش از پیدایش ماهواره های هواشناسی، پیش بینی آب و هوا بسیار سخت و اغلب نادرست انجام می شد. اما حالا ما به انواع ماهواره ها و سرویس های هواشناسی دسترسی داریم و می توانیم با استفاده از اپلیکیشن ها و وبسایت های هواشناسی از اطلاعات موجود در آن ها استفاده نماییم. Weather Forecast Pro – No Ads عنوان یک اپلیکیشن کامل و دقیق برای هواشناسی و پیش بینی وضعیت آب و هوا، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Bestof Apps توسعه و با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. اگر به دنبال دریافت پیش بینی های ساعتی آب و هوا هستید و می خواهید از وضعیت آب و هوا تا 10 روز آینده اطلاع پیدا کنید. این همان اپلیکیشنی است که باید نصب نمایید. این اپلیکیشن یک کانال دقیق هواشناسی است که اطلاعات خود را از منابع معتبر و دقیق دریافت می کند و می توانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید. می توانید چندین شهر و مکان دلخواه را به برنامه اضافه نمایید و از آب و هوای همه آن ها به صورت یک جا مطلع شوید. البته این برنامه موقعیت فعلی شما را به صورت خودکار تشخیص می دهد، بنابراین اگر زیاد سفر می کنید، لازم نیست نگران تعویض هر باره ی مکان خود باشید. این برنامه سبک جدیدی از رابط کاربری را استفاده می کند که ضمن سبک و ساده بودن بسیار هم زیباست و راحتی شما در استفاده از برنامه را تامین می نماید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Weather Forecast Pro – No Ads اندروید:

 • نمایش پیش بینی آب و هوا به صورت روزانه، ساعتی و ماهانه
 • نمایش وضعیت آب و هوا و دمای فعلی
 • پیش بینی آب و هوا تا ۱۰ روز آینده
 • نمودار های زیبا برای نمایش ساعتی وضعیت آب و هوا برای امروز و فردا
 • نمایش جزئيات آب و هوایی مثل رطوبت، نقطه شبنم، شاخص UV، دید، احتمال بارش، باد، فشار و طلوع و غروب خورشید
 • نمایش انیمیشنی وضعیت آب و هوای امروز و فردا
 • بک گراند رنگی که با وضعیت فعلی آب و هوا تغییر می کند.
 • تشخیص خودکار مکان کاربر
 • امکان دنبال کردن وضعیت آب و هوای چندین شهر و موقعیت مکانی به صورت همزمان
 • قابلیت استفاده از واحد های سلسیوس و فارنهایت
 • پشتیبانی از 70 زبان زنده دنیا

اپلیکیشن Weather Forecast Pro – No Ads یک برنامه با طراحی و کاربری عالی است که به تازگی و به صورت پولی در گوگل پلی منتشر شده است. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v1.0.0:

* انتشار اولین نسخه از برنامه در گوگل پلی

 

Weather Forecast Pro - No Ads