Video Photo Document Locker : Hide It v1.1.0 مخفی سازی عکس ها و فیلم های مهم و خصوصی روی گوشی اندرویدی
نسخه حرفه ای برنامه با دسترسی به تمامی امکانات و قابلیت ها  

از زمانی که گوشی های همراه به دوربین مجهز شدند، این ویژگی به یکی از اصلی ترین قابلیت های آن ها تبدیل شد و از آن زمان تا کنون کمپانی های مختلف سعی در بهبود این ویژگی داشتند. حالا ما با گوشی هایی با دوربین های چندگانه و بسیار با کیفیت مواجه هستیم که توانایی ثبت تصاویری حرفه ای و بسیار با کیفیت را دارند، تصاویری که تا پیش از این تنها توسط دوربین های حرفه ای گران قیمت قابل ثبت بود. این قابلیت و امکانات نرم افزاری عالی، روی اکثر گوشی های هوشمند امروزی وجود دارد و همین به کاربران انگیزه می دهد تا هر چه بیشتر به ثبت عکس و فیلم بپردازند. علاوه بر دوربین، حافظه گوشی ها هم بسیار پیشرفته تر شده و حالا ظرفیتی چند ده برابری پیدا کرده اند. این حافظه های حجیم به کاربران اجازه می دهد که تعداد زیادی عکس و فیلم روی گوشی خود ذخیره کرده و در کمترین زمان ممکن به آن ها دسترسی داشته باشند. حتما شما هم مثل همه کاربران، تعداد زیادی عکس و فیلم و فایل های دیگر روی گوشی خود دارید. بعضی از این فایل ها بسیار مهم و خصوصی هستند و نمی خواهید که افراد غیر مجاز بتوانند به آن ها دسترسی داشته باشند یا حتی کودکان بتواند آن ها را ببیند. در چنین مواقعی اپلیکیشنی که امروز در فارسروید معرفی می کنیم، بسیار کارآمد خواهد بود. Video Photo Document Locker : Hide It عنوان یک اپلیکیشن برای مخفی سازی و قفل کردن عکس، فیلم و فایل های دیگر، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری GoNext App Developers توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. کار با این برنامه بسیار آسان است و نیازی به درگیر شدن با رویه های پیچیده ندارد. فایل هایی که با این برنامه مخفی می کنید، روی گالری ها و فایل منیجر ها نمایش داده نمی شوند و تنها از طریق اپلیکیشن قابل دسترسی هستند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Video Photo Document Locker : Hide It اندروید:

  • محافظت از برنامه با پسورد. برنامه تنها با پسوردی که شما تعیین می کنید، باز می شود.
  • دسترسی به تصاویر، ویدئو ها و اسناد تنها از طریق اپلیکیشن. فایل های قفل شده در گالری ها و فایل منیجر ها نمایش داده نمی شوند.
  • امکان انتخاب بین پین یا پترن برای قفل گذاری روی اپلیکیشن
  • نمایش تعداد فایل های قفل شده توسط برنامه
  • مرتب سازی فایل ها با نام، اندازه و تاریخ
  • نمایش تمامی فایل ها با همدیگر یا نمایش جداگانه آن ها بر اساس نوعشان

اپلیکیشن Video Photo Document Locker : Hide It با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v1.1.0:

* رفع ارور ها و کرش ها
* بهبود کارایی برنامه

 

Video Photo Document Locker Hide It PRO