Vargo Anesthesia Mega App v19.0 17 برنامه بیهوشی در یک برنامه جامع
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 99.99 دلار در گوگل پلی   
درخواستی کاربران

بیهوشی حالتی است که در آن فرد به صورت ارادی و اختیاری به خوابی عمیق فرو می رود که در آن هیچ گونه دردی احساس نمی کند. این روند موجب تضعیف قابل بازگشت دستگاه عصبی مرکزی شده که باعث از بین رفتن احساس و عکس العمل به محرک‌ های بیرونی می‌شود. در گذشته این علم وجود نداشت و جراحی ها به صورت کاملا هوشیارانه و با درد بسیار انجام می شد. امروزه اما این علم بسیار پیشرفت کرده است و می توان بیمار را به مدت دلخواه به صورتی عمیق بیهوش کرد. امروز با اپلیکیشنی در زمینه علم بیهوشی در خدمت شما هستیم. Vargo Anesthesia Mega App عنوان یک اپلیکیشن جامع برای علم بیهوشی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Matt Vargo توسعه و با قیمت 99.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است.

اپلیکیشن Vargo Anesthesia Mega App شامل 17 زیر برنامه به شرح زیر است :‌ 

۱ – هایپرترمی بدخیم : با آخرین مقالات از وب سایت انجمن هایپرترمی بدخیم تکمیل شده است.

۲ – محاسبه گر ها : محاسبه مواردی نظیر ABL / EBV ، BMI ، BSA / CI ، MAP ، SVR / PVR.

۳ – مدیریت بحران: موارد اضطراری را که ممکن است در دنیای بیهوشی با آنها برخورد کنید ساده می کند. الگوریتمها و یادداشتهای مروری از آمبولی مایع آمنیوتیک، قلبی، هوایی و سایر شرایط اضطراری.

۴ – نکات کیس بالینی بیهوشی : شامل کتاب Anesthesia Case Tips که در آمازون یکی از پرفروش ترین کتاب های بیهوشی در سال انتشار بود. از ۲۷ فصل با بیش از ۵۰۰ پرونده تشکیل شده است. موتور جستجوی ساده به شما اجازه می دهد پرونده مورد نظر خود را طی چند ثانیه پیدا کنید. همچنین “بخش یادداشت ها” برای اضافه کردن یادداشت های شخصی برای هر مورد وجود دارد.

۵ – باکس داروهای بیهوشی :‌ این برنامه حاوی بیش از ۱۵۰ دارو یا محصولاتی است که معمولاً یا فقط به طور دوره ای در زمینه بیهوشی از آنها استفاده می کنیم.

۶ – نحوه رقیق سازی و محاسبه تعداد قطرات : اطلاعاتی نظیر چگونگی ترکیب داروها، غلظت های ترکیبی رایج، معادلات مورد استفاده برای تعداد قطرات سرم و اطلاعات فارماکولوژیک در مورد چگونگی عملکرد دارو ها.

۷ – بیهوشی در بزرگسالان : بیش از ۳۵۰ دارو را به شما ارائه می دهد.

۸ – CABG برای بیهوشی :‌ مناسب برای کسی که باید پرونده های مربوط به قلب را مدیریت کند.

۹ – خون / ترومبوالاستوگرافی :  نکاتی در مورد انتقال خون و فرآورده های خونی.

۱۰ – نکاتی درباره بیهوشی کودکان: شامل نحوه مدیریت نزدیک به ۱۰۰ عمل جراحی از ابتدا تا انتها.

۱۱ – بی حسی منطقه ای OB:  معادل کتاب ۵۰۰ صفحه ای. ساده و کاربر پسند.

۱۲ – حداکثر دوز های LA :‌ با یک کلیک سریعا به دوز داروهای بی حسی موضعی دسترسی داشته باشید.

۱۳ – بی حسی منطقه ای : مرجع داروهای بی حسی موضعی که اطلاعاتی نظیر توضیحات دارویی، دوز و غلظت انواع بلوک، جداول مقایسه ای، فارماکوکینتیک، ساختارهای شیمیایی، pKa و موارد منع مصرف را ارائه می دهد.

۱۴ – ضد انعقاد ها و جدول بلوک نورآگزیال :‌ شامل جدولی از ۲۵ ضد انعقاد؛ حداقل زمان بین آخرین دوز و شروع بلوک چقدر است؟ آیا می توان ضد انعقاد را در حالی که کاتتر اپیدورال وجود دارد تجویز کرد؟ زمان لازم برای شروع مجدد ضد انعقاد پس از برداشتن کاتتر؟ و سایر موارد این چنینی

۱۵ – سنجش ​​و تفسیر عملکرد پلاکت

۱۶ – فارماكولوژی و روش های معكوس ضد انعقاد

۱۷ – انعقاد و کمبودها

 اپلیکیشن Vargo Anesthesia Mega App یک برنامه بسیار گران قیمت است که به درخواست شما عزیزان در فارسروید عرضه شده است. این اپلیکیشن‏ با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه پولی و خریداری شده این برنامه گران قیمت را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه v19.0:

* برای این نسخه از برنامه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است.

 

Vargo Anesthesia Mega App