Udemy – Online Courses v5.10.5 – اپلیکیشن ارائه دوره ها آموزشی آنلاین مخصوص اندروید!
نسخه اصلی و رسمی برنامه برای اولین بار در وب سایت های فارسی زبان

علم بی پایان است و هر کسی با توجه به علاقه اش سعی می کند تا بخشی از آن را فرا بگیرد. کلاس های خصوصی، مراکز آموزشی، کتاب ها و … راه های مختلفی برای یادگیری علوم مختلف هستند اما برای کسب دانش به کمک آن ها باید مبالغ هنگفتی را هزینه نمود. امروزه بستر اینترنت محیطی را فراهم کرده است تا با حداقل هزینه های ممکن بتوان توانایی های خود را افزایش داد و به میزان قابل توجهی به علوم دلخواه تان دسترسی پیدا کرد. بدین منظور تا کنون استارت اپ های متنوعی معرفی شده اند که ما برخی از آن ها را همانند خان آکادمی معرفی کرده ایم! Udemy – Online Courses عنوان یک اپلیکیشن ارائه دوره های آموزشی آنلاین می باشد که توسط Udemy توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. 130 هزار دوره آموزشی ویدئویی در این استارت اپ موجود می باشد که صد ها علوم مختلف را در بر گرفته و سعی می کند تا در مدت زمانی کوتاه مطالب گوناگونی را در ذهن شما نهادینه نماید. از دوره های برنامه نویسی گرفته تا فتوشاپ و آموزش اختصاصی ورزش هایی همانند یوگا در اختیار کاربران قرار دارد. بیش از 40 میلیون دانش آموز سعی می کنند تا به صورت روزانه از مطالب منتشر شده استفاده کرده و دانش خود را افزایش دهند. تمامی آموزش های موجود در این مجموعه توسط مدرسان اختصاصی ارائه شده و در 60 زبان گوناگون قابل دسترسی هستند تا هر کسی در هر کجای جهان شروع به یادگیری نماید. اگر در برخی از مکان ها به اینترنت دسترسی ندارید می توانید دوره های دلخواه تان را دریافت نموده و آن ها را به صورت صوتی در هر زمان و مکانی پخش کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Udemy – Online Courses اندروید :

  • کسب صد ها مهارت و آموزش مختلف بدون هیچ گونه محدودیتی
  • دسترسی به بیش از 130 هزار ویدئو آموزشی گوناگون
  • ارائه آموزش ها در 60 زبان گوناگون برای کاربران سراسر جهان
  • مجموعه ای از دوره های آموزشی رایگان و پولی
  • تدریس مهارت ها توسط مدرسان اختصاصی
  • جست و جو در میان ویدئو های موجود
  • امکان دانلود آموزش ها و پخش صوتی آن ها به صورت آفلاین
  • علامت گذاری دوره های آموزشی مورد علاقه خود

اپلیکیشن Udemy – Online Courses با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون خود توانسته است با بیش از 5 میلیون دانلود از سراسر جهان امتیاز 4.5 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اصلی و رسمی آن را از وب سایت فارسروید دریافت نموده و توانایی های تان را در زمینه های مختلف افزایش دهید.

توجه : فرمت فایل نصبی Apks است – برای نصب برنامه یک فایل PDF درون پوشه برنامه موجود است که می‌توانید با کمک آن برنامه پیش رو نصب کنید.

تغییرات نسخه v5.10.5 :

* برای این نسخه از برنامه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است.

 

Udemy - Online Courses