TripIt: Travel Organizer Pro v9.0.1 – اپلیکیشن سازماندهی برنامه های سفر اندروید
نسخه حرفه ای با تمام قابلیت ها تقدیم شما عزیزان

یکی از مهم ترین مشکلاتی که بسیار از افراد با آن رو به هستند برنامه ریزی برای سفر های خود می باشد. به گونه ای که چندین روز برنامه ریزی کرده و در پایان نیز برخی از موارد را فراموش می کنند. امروز قصد داریم تا با معرفی یک اپ پر کابرد شما را در سازماندهی برنامه های سفرتان یاری کنیم. TripIt: Travel Organizer Pro Unlocked عنوان یک نرم افزار هوشمند در زمینه سازماندهی برنامه های سفر می باشد که توسط شرکت TripIt, Inc برای سیستم عامل اندروید توسعه و منتشر شده است. مهم ترین قابلیت موجود در تریپ ایت سیستم کاملا هوشمند و خودکار آن می باشد به گونه ای که تنها کافیست ایمیل تاییدیه سفر خود را به plans@tripit.com ارسال کرده و یک برنامه ی آماده و سازماندهی شده از طریق سرور ها دریافت کنید. پس از دریافت برنامه ی سفر خود دیگر نیازی به اتصال اینترنت ندارید و خواهید توانست در هر زمان و مکانی و به صورت آفلاین به تمامی ان ها دسترسی داشته باشید. در کنار برنامه ریزی های دریافت شده تمام اطلاعات آب و هوای مقصد نیز در زمان رسیدن شما به نمایش گذاشته می شود تا بدانید با چه نوع آب و هوایی رو به رو شده و امکانات لازم را در شرایط جوی بد همراه خود داشته باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه TripIt: Travel Organizer Pro اندروید :

  • ارسال ایمیل سفر همراه با جزئیات خطوط هوایی، تاییدیه هتل، کرایه تاکسی و … به plans@tripit.com برای دریافت برنامه ای جامع
  • دسترسی کامل به تمامی برنامه ریزی های سفر در هر زمان و مکانی
  • نیاز نبودن به اینترنت برای مشاهده جزئیات برنامه
  • نقشه های آب و هوایی مقصد شما در روز رسیدن و یا طول سفر
  • همگام سازی تمامی برنامه های خود با تقدیم دیوایس هوشمند
  • وارد کردن ایمیل ها و برنامه های سفر خود از جیمیل و یاهو
  • به اشتراک گذاری هر قسمت از برنامه سفر خود با دوستانتان

اپلیکیشن TripIt: Travel Organizer Pro توانسته است با برخورداری از مجموعه امکاناتی منحصر به فرد با بیش از 5 میلیون دانلود فعال امتیاز 4.4 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه ی حرفه ای آن را از برترین وبسایت اندرویدی فارسی زبان یعنی فارسروید، به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

TripIt Travel Organizer Pro